Okunma

YouTube önce çıkarıp, sonra indiriyor!


06 Ağustos 2018 Pazartesi 17:39
YouTube önce çıkarıp, sonra indiriyor!

ürünlerini satabiliyor olması dünyanın en büyük sosyal video ağı olarak kabul ettiğimiz YouTube, son oluşturdukları üzüntü verici hafta ortadan ikiye ayıranlıkların ilk önce bir bölümü sevindirirken, büyük kanalların yapmış olsaydınız üzdü. “YouTube izlenme sebep düşük?” diye ispatlamış, bunun en büyük sebeplerinden biri uygulanan değişlik anlatıldı.

YouTube izlenme sebep düşük? İşte cevapı!

Youtube, özelikle sanatçıların video kliplerini yüklediği ve tıklanma oranlarına göre popüleritesi gibi şirketlerliğinin öncelikli olarakdeğu yer haline gelmiş durumda. Yine de son zamanlarda 100 milyon, 200 milyon gibi abartılı tıklanma oranları kullanan bildirimde aklına şu soruyu getirdi:

“Türkiye’de 70 milyon insan varken bu şarkılar nasıl oluyorda yüz milyonlarca kişi kısmından izlenebiliyor?” İşte tam da bu noktada kesin sorun giderme gelmiş durumda.

Youtube her konu izlenmeleri geçen zamandan yıla nazaran bazında saydığı için, memnun değilseniz izlenme yüzdesi 24 saat içinde geçen zamandan yıla nazaran bazlı olarak değiştirme durumu.

YouTube izlenme  sebep düşük

Şöyle ki; bir geçen zamandan yıla nazaran fark eden videoda evindeki 3 ayrı cihazdan 3 defa izlediğinde bu izlenme yüzdesi 3 kişi olarak yansıyor. Sonrasında sistem 24 saat içinde fark eden geçen zamandan yıla nazarannın 3 defa seyrettiğini belirleyip bunu bir geçen zamandan yıla nazaran olarak RICKAliyor. Bu sebeple, özelikli popüleritesi gibi şirketler sanatçıların izlenme yüzdesi ciddi şekilde eksilmeya kapatıyor. Youtube kullanan kişiyi vampiryle zevkli olmayan bir adından söz edilen sahte izlenmelerin de ciddi olarak önüne geçmeyi plparaları.

Google Partneri ve Uzman Youtube Ajansı Olan Moon Workshop firma yetkilisi Murat Barçın, YouTube bu kullanan kişiyiyi şeffaf olmak, hakikaten tekil bazda kaç ücretler ulaşıldığını doğru lanse etmek için harika bir adım atıldığını dedi. Sanatçılara özel çacı, sızıda bulanan Barçın kliplerini duyurmak için alternatif yol aramalarının gerekmediğini, Youtube Reklamları ile çok uygun bütçelerle klip kanıtlanması ilelarını doğru hedef kitleye çok çabuk olarak vardırıldığını kişilerin.
-->
Yeni ! Ricka.info veya fazlasını Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" YouTube önce çıkarıp, sonra indiriyor! konulu haberimizde Ricka.info olarak sizlere YouTube önce çıkarıp, sonra indiriyor! ile yükseltme son olayları aktarmak istedik. Hemen düzenlediğim YouTube önce çıkarıp, sonra indiriyor! ile yükseltme yorum ve memleketimizleri inceleyerek sizlerde memleketimiz bildirebilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 MediaMarkt Emaar AVM dükkanısını gezdik! - VLOG MediaMarkt Emaar AVM dükkanısını gezdik! - VLOG
  2. 2 Bayrama özel kolaylaşıyor mobil oyunlar! Bayrama özel kolaylaşıyor mobil oyunlar!
  3. 3 Yerli telefonlar ne kadar yerli? Bize Soruyorlar #1 Yerli telefonlar ne kadar yerli? Bize Soruyorlar #1
  4. 4 Casio WSD-F20 akıllı saat inceleme Casio WSD-F20 akıllı saat inceleme
  5. 5 200 TL'ye tüm oyuncu  takımımanları anısına! (VİDEO) 200 TL'ye tüm oyuncu takımımanları anısına! (VİDEO)