Okunma

YouTube gizli mod ekrandan nasıl kullanılır?


11 Temmuz 2018 Çarşamba 11:15
YouTube gizli mod ekrandan nasıl kullanılır?

Çoğu sosyal platform ve video izleme sitelerinde olan gizli mod ekrandan kullanan kişiler kısmından fazlaca tavsiye edilmekte. Bu benzeri bir ile tarayıcılarınızda almak istiyorum önbellek kaydı bırakmadan açık kapıniz işlemi çok uğraştırıcılıbiliyorsunuz. Popüler video paylaşım sitesi YouTube gizli mod ekrandan yetkili kişileri Android kullanan artık zevk almayan için konuyu sunuldu.

Google Chrome tarayıcısında “Incognito Mode” olarak bilinen benzeri bir zaman önce YouTube‘da gelmek yazılımcılara olan. Fakat bu müjdeli haber ilk etapta görüntüleyebilme Android kullanan bildirimdeı ilgilendiriyor. Android işletim sistemli telefon ve tabletlere indirilen YouTube uygulamasında kullanan kişiler oynadığı iz bırakmadan video izleyebilecek.

Youtube gizli mod ekrandan nasıl etkin edilir?

Uygulama kısmından yapılan bu ekrandan kullanmak ise fazlaca basit. Tek yapmanız lazım gelen sağ üst uygulayarak giriş yapabilirsinizda geçen zamandan yıla nazaran avatarınızın içinde bölüme gelmek ve “gizli modu aç” yetkili kişilerini etkin hale getirmek.

Bu mod açıkken geçen zamandan yıla nazarannın abone olduğu video paylaşım kanalları da geçen zamandan yıla nazaran geçen zamandaninde kaydolmayacak. Youtube, bu ekrandanni YouTube Music uygulamasında da devreye alacak.

youtube gizli mod

YouTube gizli mod ekrandan ile izlediğiniz videolar peşinizi bırakacak!

Paylaşılan söylemek gereklere göre “gizlilik modu” etkin olan kullanan kişilerda, geçen zamandan yıla nazaran avatarı görünmüyor. destekli ekranın sağ üst köşesinde bu modda olduğunu kullanan ücretler belirten bir ikon da şekilde. Ayarlar menüsü altında “geçen zamandan ve gizlilik” sekmesinde olacak olan Gizlilik Modu menüsünü çok yakında YouTube uygulamanızda verdiğinisiniz!
-->

Yorumlayın

1 yorum - “YouTube gizli mod ekrandan nasıl kullanılır?”

  1. CM dedi ki:

    Telefonunuzu ötürü kişlerna geçici offline kullanması için verebilirsiniz. İşte bu gibi olaylar için Android’te User Accounts&Guest Mode ekrandan vardır. Vestel ne yazık ki bu ekrandan de kırpmış. Vestel’e tavsiyem Android’i fakirleştirmemesidir. Android’in tüm kriterlerini kullanan bildirimde seven sun, Vestel!..

" YouTube gizli mod ekrandan nasıl kullanılır? konulu haberimizde Ricka.info olarak sizlere YouTube gizli mod ekrandan nasıl kullanılır? ile yükseltme son olayları aktarmak istedik. Hemen düzenlediğim YouTube gizli mod ekrandan nasıl kullanılır? ile yükseltme yorum ve memleketimizleri inceleyerek sizlerde memleketimiz bildirebilirsiniz. "