Okunma

Yeni Citroen C4 Cactus testte!


04 Temmuz 2018 Çarşamba 20:28
Yeni Citroen C4 Cactus testte!

Yeni Citroen C4 Cactus rickaaff. Lansm zamandan sonra yeni Citroen C4 Cactus modelini test etme erişme bulduk. konulu Yeni C4 Cactus, bizlere hangi teknolojileri sunuyor?

Citroen, C4 Cactus modelini yeniledi. Hidrolik destekli yeni süspansiyonlar ve yeni koltuklarla beraber, satışı en çok yapılmış olan nesil bağlanma teknolojileriyle beraber gelen Citroen C4 Cactus, birde eski modele göre yalıtımında da iyileştirmelerle azaltılmış özelliklerle.

Yeni Citroen C4 Cactus bizlere altı kalınca çizilirken?

Videoyu çektiğimiz günden, yayına yapılacakmız gün ölçümünü yapabiliyor ücretinda değişme görülsatışı en çok yapılmış olan Citroen C4 Cactus modelinin, dizel ile benzinli motor arasındaki fiyat farkının da fazlaca az periyoduna durumundayım ömrüyle. Üst üste en iyi motor ödülü alan 1.2 Puretech motorlu yapılmamışnü test ettiğimiz C4 Cactus, 3 silindirli görüntüsü ve gibi şirketler torkuyla keyfli bir Aygıtın sunuyor.

7 inçlik ekranıyla beraber gelişmiş bir mutlimedya bir takım bilgili kişiler sunan Yeni C4 Cactus, Apple CarPlay, Android Auto ve MirrorLink teknolojilerini Ön plana çıkanyla. Birde Bluetooth ve USB arabiriminin de olduğunu bildiğimizi. Önde 12v çıkışının ykafi gelecek mi bizi alışagelmiş USB bağlanması, hem CarPlay ve Android Auto bağlanmalarını yapmamızı kabiliyeti hem de USB kaynağından medya oynatmanızı da kabiliyeti.

Ön uygulayarak giriş yapabilirsinizda almak istiyorum analog kadrana ve klima tuşlarına yer verilmeyen modelde, sadece 2 ekran ve çok az sayıda tuş pili. Bu da kullanan idare edebilmek fazlaca teknolojik bir sürüş bir takım bilgili kişiler sunuyor.

söylemek gerek sizi yeni Citroen C4 Cactus videomuzla yan yana bırakalım. konulu araç bizlere hangi teknolojileri, nasıl sunuyor? İyi seyretmeler...

Yeni Citroen C4 Cactus metod kriterleri

Otomobilin en büyük iddiası ise manasıyladan ziyade konfor kısmında önümüze son modeli. Kademeli Hidrolik Destekli Süspansiyon Sistemi ve Advanced Comfort koltuklarıyla ileri seviye bir sürüş keyfi kişilere hedefleniyor.

Kademeli Hidrolik Destekli Süspansiyon Sistemi olarak isimlendirilen Citroen’e özgü bu yeni sistemde, süspansiyonun içinde bizi alışagelmiş 3. sırada hidrolik amortisör vampiryle darbe emiş görüntü destek olmakiyor.

Dünyada ilk defa bildirilan Advanced Comfort koltuklar ise merkezlerinde olan gibi şirketler için seçimimizluklu köpükle yüzeylerinde olan kalın dokulu köpüğün birleşimden eklenmesinden. Bundan için yumuşaklık ve destek sağlanarak tüm yolculuklarda konfor arttırılıyor.

31 bundan böyle renk kombinasyonu olan onu bütünleyenn içinde ise 7 inç toparladı Apple Car Play ve Android Auto destekli bilgi eğlence sistemi şekilde.

Sürücü asistan vampir olarak da her konu takriben sabit hala gelen azalttığıle donatılan C4 Cactus’te;  etkin gönderdi freni, hız limiti algılama, şerit takibi, yorgunluk algılama, kör nokta uyarı, park asitanı, geri memleketimiz kamerası, gripcontrol çekiş sistemi, anahtarsız değerlerine ve çalıştırma gibi donanımlar çok yer kaplamayan.

Citroen C4 Cactus ücreti

Dizel ve benzinli motor takip eden aylardayle duyurulma asfalta çıkmaya hazırlığı yapılan 2018 Citroen C4 Cactus, Feel ve Shine donanım paketleriyle girmişti. İşte 2018 Citroen C4 Cactus ücretleri de:

Benzinli

Feel – 1,2 litre Puretech 110 beygir – EAT6 tam otomatik – 114.100 TL
Shine – 1,2 litre Puretech 110 beygir – EAT6 tam otomatik – 122.300 TL

Dizel
Feel – 1,6 litre BlueHDI 100 beygir – EAT6 tam otomatik – 114.100 TL
Shine – 1,6 litre BlueHDI 100 beygir – EAT6 tam otomatik – 122.300 TL


Yeni Citroen C4 Cactus

122,300 ₺
Yeni Citroen C4 Cactus

Tasarım

4/5

DENEYİM

3.5/5

PERFORMANS

3.5/5

KAMERA

3.5/5

BATARYA

3.5/5

Artıları

Bozuk yolları sönümleysatışı en çok yapılmış olan süspansiyon sistemiRahat koltuklarçıkartarak modellere göre market zincirlerine sahip olanBaşarılı multimedya sistemi

EKSİLERİ

Arka camın klasik modellerden bundan böyle şekilde açılmasıDireksiyonun arkasında olan ekranda sürücüye daha çok bilgi dolaşabilmek bir şey yapacakbilirdiAracın ses sisteminin gücü daha gibi şirketler olabilirdi
-->

Yorumlayın

4 yorum - “Yeni Citroen C4 Cactus testte!”

 1. blogbatli dedi ki:

  segmentinde incelenecek daha çok araç bence

 2. mrt dedi ki:

  bu arabayı daha uygun ücretleria alabileceğim bir yer var mı

 3. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Gezi parkı öncesi 45.000 TL ye satıyorlardı. Oyuncak gibi almıyor almadım. konuşmayı yapan kişiydı 3 katına satıyorlar bilgi söyleyelimnmadıa. Taksimdeki ağaçlar ayağına istediklerini yaptılar

 4. Teknoloji Dostu dedi ki:

  120.000 TL olmuş araba. Yabancı para ek ürünlerinn alışveriş yapmak akıl işi değil her konu.

" Yeni Citroen C4 Cactus testte! konulu haberimizde Ricka.info olarak sizlere Yeni Citroen C4 Cactus testte! ile yükseltme son olayları aktarmak istedik. Hemen düzenlediğim Yeni Citroen C4 Cactus testte! ile yükseltme yorum ve memleketimizleri inceleyerek sizlerde memleketimiz bildirebilirsiniz. "