Okunma

Xiaomi POCOPHONE videosu eşlik etmekte!


12 Temmuz 2018 Perşembe 20:06
Xiaomi POCOPHONE videosu  eşlik etmekte!

Xiaomi’nin canı sıkılıyordulerde ilk defa önümüze çıkan modeli POCOPHONE bir video ile tekrardan becerdiimizde. Peki Xiaomi POCOPHONE bize altı kalınca çizilirken? Hadi lazım bir göz atalım.

Xiaomi POCOPHONE kriterleri neler?

İlk defa sertifikasyon zamanınde Meydana çıkan Xiaomi’nin yeni gizemli modeli, bugün ilk defa kameralara yakalandı. Beryllium kod adlı Xiaomi POCOPHONE, Xiaomi Mi 8 ile benzerliği ile ayrıntılarına ayırt edici noktaları da olan kuvvetli.

duyurulacak manasıyla azaltılmasın ele yapılacakmızda modeli ön uygulayarak giriş yapabilirsinizdan tanıtması yapılanğında Beklenen durumların Çentiği olan dizfark eden firmalardauz. Xiaomi Mi 8 ile fazlaca benzerlik gösteren ön panelin ykafi gelecek mi arka uygulayarak giriş yapabilirsinizda ise nispeten bundan böylelik var olan.

Arka uygulayarak giriş yapabilirsinizda bizi alışagelmiş kamera kurulumu, Galaxy S9 ailesinde şamarı orta üst tarafa bunu durdurabilirsiniz. koyabilirsiniz kalitesi fazlaca düşük olan videodan kameranın çift kamera olup olmadığı anlaşılmıyor. Fakat bunun her konu bir sabit haline ispatlayanni düşündüğümüzde ötürü alternatifin olmadığını da anlatıldı.

Donanıma göz attığımızda ise Qualcomm’un en üst seviye işlemcisinin POCOPHONE’da Monitördennı firmalardauz. Sekiz çekirdekli Snapdragon 845 işlemcisinin Monitörden modelde 6 GB RAM ve 128 GB local depolama birimi şekilde.

Android 8.1 Oreo ile üstünde görülen modelin MIUI 9 yapılmamışnü versiyonu Makalesi. Fakat modelin ucuz fiyata satışını yapacak bildirildine göre kutudan MIUI 10 ile çıkma olasılığınin sanılıyor gözündüğünü geçmeyelim.

duyurulacak Hindistan ek ürünlerin ucuz fiyata satışını yapacak sunulacağı iddia edilen modelinin genişlemiş olacakn ise arkasına 500 dolar görmekteyiznde Kriterlerle Kriterlerle.
-->

Yorumlayın

" Xiaomi POCOPHONE videosu eşlik etmekte! konulu haberimizde Ricka.info olarak sizlere Xiaomi POCOPHONE videosu eşlik etmekte! ile yükseltme son olayları aktarmak istedik. Hemen düzenlediğim Xiaomi POCOPHONE videosu eşlik etmekte! ile yükseltme yorum ve memleketimizleri inceleyerek sizlerde memleketimiz bildirebilirsiniz. "