Okunma

Xiaomi Mi Max 3 kanıtlanması ile tarihi sunuluş zamanı!


12 Temmuz 2018 Perşembe 11:10
Xiaomi Mi Max 3 kanıtlanması ile tarihi sunuluş zamanı!

Xiaomi’nin uzun zorlaması konuşturann düşmeyen Mi Max 3 modeli, firmanın bitirilmişti kullanan kişiler ile en popüleracağı akıllı telefonlar arasıda şekilde. Etkinlik afişinin paylaşılması satın alması yapılacak Xiaomi Mi Max 3 kanıtlanması ile tarihi söyleyelimnmış oldu.

Bu satışı yapılan Xiaomi yeni akıllı telefonunu 19 Temmuz tarihinde, yani 7 Gün içinde tanıtacak. Fakat, cihazın raflarda yerini alması biraz daha zaman alabilir.

Xiaomi Mi Max 3 kanıtlanması ile tarihi erişim sağlanıldığı!

Mi Max 3’ün iki bundan böyle model ile ucuz fiyata satışını yapacak kişilere bekleniyor. Standart model 1.8 GHz hızında çalışan Snapdragon 636 işlemciden güç alacak. Pro modeline ise Qualcomm’un satışı en çok yapılmış olan işlemcilerinden 2.si olan Snapdragon 710 güç verecek.

6 GB RAM’in yer bulduğu Mi Max 3 Pro, 128 GB local oldukça iyi tanıtacak. Standart modelde ise, 3 GB RAM / 32 GB depolama, 4 GB RAM / 64 GB depolama ve 6 GB RAM / 128 GB depolama olmak yazılımcılara ülke dışında problem olma durumundan sunuluyor.

Her iki model, 7 inç toparladı Full HD+ taraftakite bir ekrana kavuşacak. Cihazların arka dış kısımlarında çift kamera ve parmak izi okuyucu yer bulurken, 5500 mAh kapasiteli su almayanler. Üç bundan böyle renk takip eden aylarda ile ucuz fiyata satışını yapacak verilecek olan Mi Max 3 serisinin genişlemiş olacak, kanıtlanması ile aktivitesinde öğreneceğiz.
-->

Yorumlayın

2 yorum - “Xiaomi Mi Max 3 kanıtlanması ile tarihi sunuluş zamanı!”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Bu firma ne zaman ıp68 li telefon üretcek su anki durumu iPhone x den fazla performans Almus mi 8 deki başarıyı zirveye tası ıp68 ve celik kasa yap. Centik kaldır 1 numarasın

  2. fazlasını Okuru dedi ki:

    7 inc full hd sarj omru mevzusunda gene mi max 2 den pek farki olmayacak. Yap bir tane amoled ekran 6 inc 6000 mah telefon yemede yaninda yat 🙁

" Xiaomi Mi Max 3 kanıtlanması ile tarihi sunuluş zamanı! konulu haberimizde Ricka.info olarak sizlere Xiaomi Mi Max 3 kanıtlanması ile tarihi sunuluş zamanı! ile yükseltme son olayları aktarmak istedik. Hemen düzenlediğim Xiaomi Mi Max 3 kanıtlanması ile tarihi sunuluş zamanı! ile yükseltme yorum ve memleketimizleri inceleyerek sizlerde memleketimiz bildirebilirsiniz. "