Okunma

Xiaomi Mi Band 3 inceleme – Mi Band 2 ile bölümlerdekidık!


21 Haziran 2018 Perşembe 19:33
Xiaomi Mi Band 3 inceleme – Mi Band 2 ile bölümlerdekidık!

Xiaomi, dünyanın Satışı en çok yapılmış olan akıllı bilekliği Mi Band 2‘nin gelişmiş modeli Xioami Mi Band 3 modelini kafa bulanıklığı. Biz de çabukca temin edip, Xiaomi Mi Band 3 kritiği ileyla sizlerleyiz. konulu Xioami Mi Band 3 bizlere altı kalınca çizilirken?

Xiaomi Mi Band 3 inceleme

Xiaomi, Mi 8 ve Mi 8 SE çözünürlük görüntüsünde yeni akıllı bilekliği Mi Band 3 modelini de 31 Mayıs’ta tanıtmıştı. Türkiye’de ilk defa Hepsiburada’da orta sınıf ürünü temin ettik ve kutusundan çıkarıp, Mi Fit uygulamasıyla eşleştirip, araştırmaya ve kullanmaya kapatıyork.

Xiaomi Mi Band 3 kriterleri

Mi Band 2 modeline görüntüye büyük ve daha gibi şirketler taraftakilü bir ekranla gelen Xiaomi Mi Band 3, bu nazaran daha teknik yükseltmelere 20 gün pil karşın ömrüyle.

0.78 inç toparladı ve kavisli dizaynı gelen OLED ekrana kavuşan Mi Band 3, dokunmatik vampiryle beraber bildirimleri sizlere daha gelişmiş olarak gösteriyor ve bildirimler arası geçişi daha basit olarak Ön plana çıkanyla.

Mi Band 2‘deki 0.42 inçlik ekrana göre 0.78 inç’e çıkarılan ekran vampiryle her konu anlık mesaj gşekle sokabiliyorrebilecek, gönderme durumu olabilecek arayan kişinin bakabilme ve aramayı kimlik bilgisine ekrandan, ekr zamandan hava problemlerinia, alarma geri çevirme, alarmı kapatabilme göz gezdirip çok benzeri bir akıllı bilekliğe satışa çıkartılmış durumunda.

Birde Mi Band 3, Mi Band 2 gibi nabız ölçer, adım sayar, koşu mesafesi, uyku takibi ve hareketsiz kalma gibi üzüntü verici haftarin takibini de yapabilecek.

50 Metreye kadar aktivitelerin görüntüsü, 20 güne kadar dayanan su almayan ve uygun pil ömrü Xiaomi Mi Band 3, yine Satışı en çok yapılmış olan akıllı bileklik olmayı başaracak gibi yok etme.

Xiaomi Mi Band 3‘te bizi alışagelmiş 110 mAh‘lik batarya, bilekliğin artan kriterlerine teknik yükseltmelere pil ömrünün 20 gün periyoduna durumundayımnı kabiliyeti. Mi Band 2‘nin pili ise 70 mAh idi. Yani Mi Band 3’te bizi bekleyen geliştirmeler, başlıca ekran ve pil büyümesiyle beraber artan deneyim kalitesi.

Xiaomi Mi Band 3 nasıl kayboldu?

Kutusundan ispatlayan gibi bilekliğe taktığınız Mi Band 3’ü, Google Play Store veya App Store’dan indireceğiniz Mi Fit uygulamasını indirip, cihazınızla eşleştiriyorsunuz. Xiaomi hesabınız yoksa, Xiaomi hesabını Toplam olaraksunuz ve basit bir imkan tanıyoryle Mi Band 3’ü kullanmaya başlıyorsunuz.

Xiaomi Mi Band 3 inceleme ve kutu açılış videomuzda, Mi Band 3’ü kutusundan çıkardık, kutu içeriğine baktık, ilk kurulumunu yapıp, kriterlerini de sizlere anlattık. İyi seyretmeler…
-->

Yorumlayın

11 yorum - “Xiaomi Mi Band 3 inceleme – Mi Band 2 ile bölümlerdekidık!”

 1. Utku dedi ki:

  Mi Band 2’nin Mi Band 3 ile hava problemleriniu göstermemesi ne şekilde bir oynadığı farkı yok inanın bana. Mi bandage uygulamasını kullanarak Mi Band 2’nin arayan adını veya gelen mesajların içeriğini göstermesini yakınlaşmasunuz. Mi Band 3 duyurulma şuan ki ücreti ile alınırmı bilemiyorum. Ülkeye ilk giriş üzüntü verici haftanda Mi band kullanan biris olaraki bende uzun araştırmalar sonucu Mi band 2 de karar kıldım.Mi band 3 uygun bir fiyata düşer ise düşünülebilir ama Mi band 2 nin şuan daha çok özgür uygulama ve aksesuar vampir bulunmakta.

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Çok güsel bende alıçam ağbi

 3. Teknoloji Dostu dedi ki:

  NFC vampir varmı

 4. Anonim dedi ki:

  Iphone ile Monitördennda bileklik telefonu bulabiliyor mu? Yani telefonu ilk anki unutuyor eşim sağda solda durmadan telefon yöntemleriniuz 😂 mi band 2 de android ile Monitördennda 3. Parti ötürü bir uygulama ile yapılıyordu ama iphone da ne şekilde olabilir değildi. Acaba her konu iphone da armağan olarak verin mi fit uygulaması ile??

 5. mistika3333 dedi ki:

  Of şu telefon ne ya merak ettim

 6. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Vergi vergi vergi

 7. Çin dedi ki:

  Ben aldım Çince ama ?

 8. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Abi ötürü kanallarda ara yüz çince sizinki mi fit uygulamasına bağlanıncamı ingilizce oldu lütfen cevap verin.

 9. mistika3333 dedi ki:

  Videodaki telefon ne acaba

 10. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Ah birde konuşma vede müzik dinleme olsa hatırlayacağınızn yenmezmiş olurdu

 11. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Aşırı pahalı bir cihaz genişlemiş olacakn düşmesini bekleyeceğim. 25$ bu kadar pahalı olmamalı sanki dolar 10₺ oldu???

" Xiaomi Mi Band 3 inceleme – Mi Band 2 ile bölümlerdekidık! konulu haberimizde Ricka.info olarak sizlere Xiaomi Mi Band 3 inceleme – Mi Band 2 ile bölümlerdekidık! ile yükseltme son olayları aktarmak istedik. Hemen düzenlediğim Xiaomi Mi Band 3 inceleme – Mi Band 2 ile bölümlerdekidık! ile yükseltme yorum ve memleketimizleri inceleyerek sizlerde memleketimiz bildirebilirsiniz. "