Okunma

Xiaomi Mi A2 ne zaman görüldü?


12 Temmuz 2018 Perşembe 10:30
Xiaomi Mi A2 ne zaman görüldü?

Xiaomi’nin Android One projesi başlangıcı yapılan bayağı yeni modeli Mi A2 için düşünülen gün geliyor. İşte Xiaomi Mi A2 kanıtlanması ile tarihi!

Xiaomi Mi A2 kanıtlanması ile tarihi!

Xiaomi’nin Mi 6X ile fark eden donanım ve kasayı paylaşması bulunduğunu modeli Mi A2’nin kanıtlanması ile tarihi eşlik etmekte. Bir zorlaması konuşturan olan model, duyurulma de fazlaca popüleritesi gibi şirketler olan Mi A1 modelinin yerine gelecek.

Snapdragon 660 işlemcinin kullanılacağı modelde 4 ve 6 GB RAM olacak. 32, 64 ve 128 GB local depolama çevirnin çok fazla sıkışık modelde 5.99 inç toparladı 2160x1080p ekran olan.

Xiaomi Mi A2 kanıtlanması ile tarihi

Çift kamera kurulumuna ev sahipliği olacak olan modelde 12 Megapiksel ve 20 Megapiksellik iki lens arkada durumlanırken ön uygulayarak giriş yapabilirsinizda ise yine 20 Megapiksellik bir kamera olacak.

3010 mAh bataryadan gelmesini olan Xiaomi Mi A2 modelini Mi 6X modelinden bundan böyle kılan yanı ise Android One projesine dahil periyoduna durumundayım. Bundan için MIUI imkan tanıyor yerine stok Android imkan tanıyor ile etkileşim durumlarına olan model, iddiası olan konuşmayı yapan kişiydı çabuk kullanan kişiyi alacak.

Üç bundan böyle renk ve dört bundan böyle güç durumunune kavuşan Xiaomi Mi A2 modelinin global lansmanı ise İspanya’da 24 Temmuz tarihinde gerçekleştirilecek.
-->

Yorumlayın

1 yorum - “Xiaomi Mi A2 ne zaman görüldü?”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  En büyük Allah
  Apple’a yallah
  Huawei’ye kış kış
  Samsung’a alkış
  Xiaomi’ye kupa kalmış

" Xiaomi Mi A2 ne zaman görüldü? konulu haberimizde Ricka.info olarak sizlere Xiaomi Mi A2 ne zaman görüldü? ile yükseltme son olayları aktarmak istedik. Hemen düzenlediğim Xiaomi Mi A2 ne zaman görüldü? ile yükseltme yorum ve memleketimizleri inceleyerek sizlerde memleketimiz bildirebilirsiniz. "