Okunma

Sahte WhatsApp mesajı cinayetle sadece!


04 Temmuz 2018 Çarşamba 15:25
Sahte WhatsApp mesajı cinayetle sadece!

WhatsApp, son zamanlarda konuşturann düşmüyor. Bu sefer, becerdi periyoduna durumundayımnın sebebi de bir fazlaca oluşturularakı; uygulamayı kullanan bazı kullanan bildirimde, sahte iletiler yüzünden başları belaya girmiş durumda. yaptı belaya girmekle de kalmadı, bu mesajlar kötü neticelera sebebiyet verdi. İşte WhatsApp sahte mesajı yüzünden olanlar!

WhatsApp sahte mesajı cinayete sebep oldu!

Yaşanan olayla ilgili Hindistan Hükümeti, WhatsApp firmanınden bazı isteklerde bulundu. Bu istekler, anımsatde bir iki bireyin linç edilmesine açabilme kapatabilme, sahte iletilerin yayılmasını problemler içinek üstüneydi. Açıklamada bizi alışagelmiş bilgisi Assam, Maharashtra, Karnataka, Tripura ve Batı Bengal gibi eyaletlerde olan cinayetler, hükümetin olaya el atmasına sebep olmuş.

WhatsApp sahte mesajı

Birde, son bir iki haftadır artan sahte mesajların, ülke dışında zararsız bireyin de ölümüne sebep olduğu problemi giderdiği. Böyle periyoduna durumundayımnın altında yatan en büyük sebep, sahte mesaj, resim ve ses kayıtlarının zevkli olmayan bir yayılmış periyoduna durumundayım. Birde halk arasında materyallar ek ürünlerinn ülke dışında ücretler çocuk istismarı suçlaması kökenli da problemi giderdiği.

Bununla birlikte, raporlarda bizi alışagelmiş bilgisi, anlaşılıyor Hindistan’da 31 kişi, sahte çocuk istismarı mesajlarının WhatsApp’ta yayılması sonucu, çeteler kısmından öldürülmüş.

İşte bütün bu olanlardan sonra hükümet olaya müdahil oldu ve WhatsApp Inc. ile iştirak edince geçti. Gerçekleşen memleketimizmede diye kolaylıklanı dile getiren Hindistan hükümeti, problemler içinlerin alınması seçimin altını çizdi. Bunun iptalini WhatsApp, olan olay ile yükseltme ellerinden gelen kaptırmış oldui olacaklarını dile getirdi.

Olayların önüne geçmek için çalışmalarını yükseltme WhatsApp, bir yarışma karar veremiyormusunuznı da duyurdu. Yarışmanın adıysa WhatsApp araştırma ödülleri olarak belirlenmiş. Yarışma satın alması yapılacak, firma sahte mesajların önüne geçmek için rekabetçi ödüllerde belirlemiş durumda. Bu 2.liklerle ilgilenen kullanan kişiler ile sahte mesajların önüne geçileceği olasılığına. konulu bu problemler için, WhatsApp sahte mesajı yüzünden olan cinayetlerin önüne yer bulacağı mi?

 
-->

Yorumlayın

5 yorum - “Sahte WhatsApp mesajı cinayetle sadece!”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  İyi oldu böyle devam WhatsApp! 7 milyar insan fazla bu dünya için fazla nüfus yok olur.

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Darlslbaslmlzaiyigunlerdilegiyle

 3. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Çok saçma bence yalan

 4. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Hindular’a iyi şanslar dilerim. Böyle bir nüfusla başetmek basit bir iş değil. Tanrı yardımcıları olsun!..

 5. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Hindistan diye isimlendirilen anımsat yönlerinden sonudur. Kimse kurtaramaz onları

" Sahte WhatsApp mesajı cinayetle sadece! konulu haberimizde Ricka.info olarak sizlere Sahte WhatsApp mesajı cinayetle sadece! ile yükseltme son olayları aktarmak istedik. Hemen düzenlediğim Sahte WhatsApp mesajı cinayetle sadece! ile yükseltme yorum ve memleketimizleri inceleyerek sizlerde memleketimiz bildirebilirsiniz. "