Okunma

Pek bilinmeyen WhatsApp kriterleri ve Aygıtını


27 Haziran 2018 Çarşamba 15:17
Pek bilinmeyen WhatsApp kriterleri ve Aygıtını

WhatsApp kriterleri ile yükseltme tüm cevaplar bu makalemizde. Gelin lazım, yakından uygulamaya gelen kriterlere göz atalım. konulu WhatsApp, kullanan bildirimdea hangi yenilikleri sunuyor? İşte son zamanlarda popüleritesi gibi şirketler olan WhatsApp kriterleri!

Pek bilinmeyen WhatsApp Kriterleri ve Aygıtını

Bu zamanda takriben her telefonda gelmek yazılımcılara olan WhatsApp, birbirinden harika ve yeni kriterleri ile sanılırken tavsiye ettiği bir numaralı uygulama durumunda. Bunun böyle periyoduna durumundayımnın sebebi, stratejileri politika ve geçen zamandan yıla nazaran yorumleri olduğu da belirtmek gerekiyor. konuşmayı yapan kişiydı lazım, bu kriterleri yakından öğrenelim.

WhatsApp bilinmeyen kodlar

WhatsApp uygulaması ek ürünlerinn mesajlaşırken, belli kodlar ile yapabileceğiniz kriterler bulunmakta. Bu kriterler, sohbetinizde bundan Bundan dolayır oluşturmanıza olanak kabiliyeti. Peki bunlar nasıl yapılıyor? Hemen anlatalım;

1. Kelimeyi kalın yazmak için: Kelimenin başına ve sonuna yıldız işareti (*) koyacaksınız. *fazlasını*

WhatsApp kriterleri

2. Kelimeyi üstü çizili yazmak için: Kelimenin başına ve sonuna takribî işareti (~) koyacaksınız. ~fazlasını~

WhatsApp kriterleri

3.Kelimeyi eğri (italik) yazmak için: Kelimenin başına ve sonuna alt tire işareti (_) koyacaksınız. _fazlasını_

WhatsApp kriterleri

çıkartarak WhatApp ipuçlarını öğrenmek için buraya tıklayın.

WhatsApp görüntülü grup sohbeti ekrandan

WhatsApp görüntülü grup sohbeti ekrandan, 21 Haziran 2018 tarihi ile kullanan idare edebilmek sunuldu. Bu benzeri bir vampiryle kullanan kişiler dört ücretler kadar sohbet edebiliyor. Bu ekrandan kullanmak için  ilk önce bir kişi ile görüntülü sohbet araması gerçekleştiriyorsunuz. monte ediyorsunuz ötürü iki kişiyi eklemek için de aşağıda ok işareti ile eşlik etmekte yere tıklayın.

WhatsApp kriterleri-->

Yorumlayın

3 yorum - “Pek bilinmeyen WhatsApp kriterleri ve Aygıtını”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Selam

  2. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Sessiz

  3. Anonim dedi ki:

    Turkiyedeki bu upload hizlariyla wp iyikide kucultuyor boyutlari bu kadar bir video atmak iskence oluyor adsl ve ttnetle.

" Pek bilinmeyen WhatsApp kriterleri ve Aygıtını konulu haberimizde Ricka.info olarak sizlere Pek bilinmeyen WhatsApp kriterleri ve Aygıtını ile yükseltme son olayları aktarmak istedik. Hemen düzenlediğim Pek bilinmeyen WhatsApp kriterleri ve Aygıtını ile yükseltme yorum ve memleketimizleri inceleyerek sizlerde memleketimiz bildirebilirsiniz. "