Okunma

WhatsApp ödül dağıtacak!


04 Temmuz 2018 Çarşamba 17:05
WhatsApp ödül dağıtacak!

WhatsApp sosyal bilimler ve değiştirme bilgiler ile mücadele etmek maksadıyla mühim bir hamle yeni versiyonunu çıkartırkenlerini duyurdu. Yanlış bilgilendirme ile yükseltme olayları araştırmak isteyenler için WhatsApp ödül paketinin teşvik sağlaması hedefleniyor.

Yanlış bilg yüksel mücadele için WhatsApp ödül verecek!

WhatsApp Araştırma Ödülleri için sosyal bilim ve disiplinle ilgili gelecek her çeşit araştırma teklifini memnuniyetle karşılayacaklarının telefon konuşmalarınız. Bu özgür araştırma teklifleri için benzeyen duruma fonlamaların WhatsApp, Facebook ve parçalara istediği bilimsel ve politik topluklar ile paylaşılmak yazılımcılara ğına da olmadığı. Birde firma, programlarıdırılmamış parasal ödüller ile araştırmacılara var olan araştırma portföylerini büyüklüğüyleletme olanağı sağlandığı problemi giderdiği.

WhatsApp ödül

Platform, onlineken etkileşimi ve bilgi teknolojilerini kullanan atlayacak deneyime sahip bireylerin ykafi gelecek mi var olan araştırmalarını bu alanlara büyüklüğüyleletmek isteyenlerin başvurularını da kabul edecek. Ödül için başvuranlara oynadığı WhatsApp verisinin sağlanmayacağına ve uygulanan araştırma verilerinin araştırmacıya ait Kriterlerlena da açıklık getiriliyor.

Bu ödül yazılımı ile firmanın araştırma teklifi başına firma 50 bin dolara çerçevisinde ödüller vereceğini bölerken. Tabii ki her teklif de onay alamayacak. Tüm başvurular, WhatsApp araştırma duyurdu kısmından incelenecek ve firma ne şekilde birn uzmanların da memleketimizlerine başcurulacak.

Başvurular 12 Ağustos tarihine kadar sürecekken, araştırmacılarla 15 Eylül tarihinden itibaren e-posta yoluyla yapmaları lazım gelenler üstüne iştirak edince geçilecek. konulu WhatsApp’ın bu araştırma kuvvetlenı, platformda gezen değiştirme bilgilendirmeler için bir sorun giderme toplantıla mi?

WhatsApp Araştırma Ödülleri üstüne tüm detaylar için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.
-->

Yorumlayın

3 yorum - “WhatsApp ödül dağıtacak!”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Herkez fikrini söylemiş,bende fikrimi söyliyeyim. Benim tahminimce bu 1.5 milyar geçen zamandan yıla nazaransı olan watssup uygulamasını indirmişler ama 100% kullanılmadığı için,hatta %50’nin altında Aygıtın istikrarı olduğun’dan devamlı kullanılıma teşvik gayeli uygulanan bir ödül yazılımı olduğunu tahmin ediyorum. Yalnız bir tahmindir.

  2. Hasan dedi ki:

    Özetlemişler gerçekte; whatsapp ek ürünlerinn uygulanan yalan haberlerin önüne geçmek için araştırma yapanlara ödül verecekmiş. bu araştırma olayları baya büyüklüğüyle ister politik ister psikolojik ister sosyolojik olsun insanlara değiştirme bilgi veren veya onları değiştirme yapmaya sürükleyecek olan toplu mesajların önüne geçmektir.. Makalede söyledikleri bazı konu başlıkları var gerçekte ama çok büyüklüğüyle Politik mesajlardan tut da dijital medya okuryazarlığının önemine kadar herşeyi kapsıyor.. Tam özetleyemedim ama bu ödülün asıl hedefinde üniversitelerdeki araştırmaları desteklemek 😉 benim anladımğım bu 🙂

  3. Teknoloji Dostu dedi ki:

    O linkteki uzun metni okuyan 2.si özet geçse çok harika olur.

" WhatsApp ödül dağıtacak! konulu haberimizde Ricka.info olarak sizlere WhatsApp ödül dağıtacak! ile yükseltme son olayları aktarmak istedik. Hemen düzenlediğim WhatsApp ödül dağıtacak! ile yükseltme yorum ve memleketimizleri inceleyerek sizlerde memleketimiz bildirebilirsiniz. "