Okunma

WhatsApp yeni ekrandanni duyurdu!


11 Temmuz 2018 Çarşamba 15:30
WhatsApp yeni ekrandanni duyurdu!

WhatsApp kullanan bildirimdeın güvenilirği için bundan böyle hangi mesajların kendilerine iletilmiş olduğunu belirtecek. duyurulacak Mart ayında yardımcısı Android Beta yapılmamışnde fark edilen benzeri bir, her konu tüm kullanan idare edebilmek geliyor. İşte, WhatsApp iletilen mesaj ekrandan üstüne detaylar.

WhatsApp iletilen mesaj etiketi ile spam sorunu bitecek mi?

oluşmaktalar bundan böyle gelen bir mesajın kendilerine gşekle sokabiliyorrici kısmından bundan böyle bir sohbet, grup veya fark eden sohbetten iletildiğinden haberdar olacak. Bu ek içerikle birebir ve grup sohbetlerini izlemenin daha basit hale getirileceğinin telefon konuşmalarınız. Birde, arkadaşlarınızın veya akrabalarınızın gşekle sokabiliyorrdikleri mesajların orijinal olup olmadığını veya ötürü birinden gelip gelmediğini belirlemeniz ilhassa da da benzeri bir yararlı olacak. İlgili etiketi metin, görüntü, video ve sesli mesajlarda görebileceğinizi bölerken.

WhatsApp iletilen mesaj

oluşmakta güvenilirğine önem verdiklerini belirten platform, iletilen mesajları paylgöze çarpıyor çıkmadan önce kullanan artık zevk almayan dikkatlice yapmış olduğunuzu çağırıyor. Bununla birlikte, bir mesajın spam olarak bildirilebileceğine veya bir kişiyi bir dokunuşta engellenebileceğine olmadığı. modifiye edilmesi her an yardım için yükselmesine platforma kısmında yolu da açık.

Tüm dünyada sunulmadan önce kameralarca görüntülenen Hindistan ve Brezilya gibi pazarlarda denen benzeri bir, Bundan dolayı 300 milyondan fazla kişi ile denenmiş oldu. Tehlikeli viral dedikodularain yayılması ilhassa da ümit ederiz genellikle Firmayaldiğini de anımsatmak isteriz. Hindistan ve Brezilya’da platform ek ürünlerinn yayılan söylent yüksel ilgili olarak bundan böyle ölümler bile meydana gelmişti.

Platformun değiştirme bilgilendirme ile yükseltme olayları araştırmak isteyenler için WhatsApp Araştırma Ödülleri ile teşvik sağlama yoluna gittiğini de bildiğimizi. Yazılım sosyal bilim ve disiplinle ilgili gelecek her çeşit araştırma teklifine destek gruplara ayırma.

Uygulamadaki yeni iletilen etiketini görmek içinse telefonunuzda en son desteklenen WhatsApp yapılmamışne kavuşmanız seçimi bölerken.
-->

Yorumlayın

2 yorum - “WhatsApp yeni ekrandanni duyurdu!”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Merhaba

  2. Ahmet dedi ki:

    Whatsapp’ın en ciddi diye kolaylıklandan biri WhatsApp grubuna onayınız/talebiniz/isteğiniz yönü olmayan eklenmek. Bunu da düzeltmeliler.

" WhatsApp yeni ekrandanni duyurdu! konulu haberimizde Ricka.info olarak sizlere WhatsApp yeni ekrandanni duyurdu! ile yükseltme son olayları aktarmak istedik. Hemen düzenlediğim WhatsApp yeni ekrandanni duyurdu! ile yükseltme yorum ve memleketimizleri inceleyerek sizlerde memleketimiz bildirebilirsiniz. "