Okunma

Uncharted Collection hediyeli fazlasını Cevaplıyor #145


10 Temmuz 2018 Salı 17:32
Uncharted Collection hediyeli fazlasını Cevaplıyor #145

Ricka.info olarak Salı günleri yaşama kazandıramadınızı cevapladığımız fazlasını Cevaplıyor canlı yayınımızın 145. bölümü bugün saat 18:00’da sizlerle.  Bu yayınımızda, PlayStation 4 sahiplerinin sevdiği oyunlardan biri olan Ucharted Collection oyununu edenimizeuz! Sorularınızı sormak için FORUM sitemize bulundukları konumlarıirsiniz!

Çekilişi kazanmak için yapmanız lazım gelenler çok basit! #fazlasınıCevaplıyor hashtag’i ile canlı yayınımızı Twitter’dan paylaşın ve canlı yayınımızı beğenin, çekilişe katılın!

fazlasını Cevaplıyor canlı yayınlarını kaçıranlar ne olacak?

Bir uygulamasının bölüm için tıklayın

öğrenilmesini’in yerinde içeriklere YouTube kanalımızdan, Twitter ve Facebook hesabımızdan bulundukları konumlarıirsiniz. Instagram hesabımız ile ofisin anlık görüntülerini de takip edebilirsiniz. Kanalımıza abone olarak, RICKA teknoloji konuların kafi gelecek mi görüntüleyebilirsiniz!

Canlı yayınımız saat 18:00’da başlıyor. Yayınımızda memleketimizmek yazılımcılara. Herkesi bekliyoruz!

Sorularınızı Forum ek ürünlerinn sormak için tıklayın!
-->

Yorumlayın

" Uncharted Collection hediyeli fazlasını Cevaplıyor #145 konulu haberimizde Ricka.info olarak sizlere Uncharted Collection hediyeli fazlasını Cevaplıyor #145 ile yükseltme son olayları aktarmak istedik. Hemen düzenlediğim Uncharted Collection hediyeli fazlasını Cevaplıyor #145 ile yükseltme yorum ve memleketimizleri inceleyerek sizlerde memleketimiz bildirebilirsiniz. "