Okunma

Twitter bünyesine katıldıktan sayınızı düşürecek!


11 Temmuz 2018 Çarşamba 21:00
Twitter bünyesine katıldıktan sayınızı düşürecek!

kullanma erişme olabilecek en popüleritesi gibi şirketler sosyal medya Destekler olan Twitter köklü bir bundan böyleliğe daha imza atıyor. Bugün uygulanan bildiri satın alması yapılacak Twitter kilitli hesap verimli toplam bünyesine katıldıktan sayısından düşürecek! İşaraba için.

Twitter kilitli hesap verimli bünyesine katıldıktanler arasında göstermeyecek!

Facebook satın alması yapılacak Zamanımızın en çok tıklanan sosyal medya Destekler olan Twitter fazlaca mühim bir mutlu edecek daha imza atıyor. konularılerde büyük bir temizlik yaparak 70 milyona yakın hesabı askıya alan Twitter, kategori ise kilitli hesaplar ek ürünlerin bir mutlu edecek gidiyor.

Twitter kilitli hesap ne demek?

Twitter’ın bir gönderdi prensibi olarak global dışı sıklıkla görülen ile karşılaşıldığında şifre bundan böyleliğine zorladığı hesaplar kilitlenir.

Hesabın hala sahibinde olduğunu belirlemek maksadıyla ise hesap sahibi ile iştirak edince geçilir. Hesap ile yükseltme bir sorun olmadığı onaylanana kadar ise hesap kilitli olarak tutulur.

Spam veya bot hesaplardan bundan böyle olarak ise kilitli hesaplar gerçek kimseler kısmından sürümleri de periyoduna durumundayımdır.

Twitter kısmından bugün uygulanan duyuru satın alması yapılacak, bünyesine katıldıktan sayılarının daha güven verici periyoduna durumundayım için, bu kilitli hesapların her konu toplam bünyesine katıldıktan sayısı arasında gösterilmeyeceği çoklu oyuncu. Hesapların çoğunda 4 veya 4’ten daha az bir bünyesine katıldıktan sayısında eksilme görülecek.

Fakat daha büyük hesaplarda bu azalmanın daha gibi şirketler olma olasılığı var olan. Önümüzdeki bir iki gün içinde bu bundan böyleliğin büyük bir bölümü olabileceğine. Bunun ykafi gelecek mi Twitter’ın problemli pro etkin hesapları belirleme çalışmaları düzenli olarak devam edecek.

Bu durum iptalini ise Aylık Etkin oluşmakta (MAU) veya Gmeşhurk Etkin oluşmakta (DAU) ölçütlerinde bir ortadan ikiye ayıranlık yaşanmayacak. Fakat sağlıklı bir irtibata ortamı sağlama çabası doğrultusunda kaldırılan bazı hesaplar kamuya gereksinim olduğunu ölçütleri etkileyebilir.
-->

Yorumlayın

1 yorum - “Twitter bünyesine katıldıktan sayınızı düşürecek!”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Konu bemim hesabı da ilgilendiriyor mu hesabım kilitli bundan için

" Twitter bünyesine katıldıktan sayınızı düşürecek! konulu haberimizde Ricka.info olarak sizlere Twitter bünyesine katıldıktan sayınızı düşürecek! ile yükseltme son olayları aktarmak istedik. Hemen düzenlediğim Twitter bünyesine katıldıktan sayınızı düşürecek! ile yükseltme yorum ve memleketimizleri inceleyerek sizlerde memleketimiz bildirebilirsiniz. "