Okunma

Türkiye otonom sürüşte bir ilki gerçekleştiriyor!


11 Temmuz 2018 Çarşamba 20:25
Türkiye otonom sürüşte bir ilki gerçekleştiriyor!

Otomotiv piyasaya çıkartılmayıün en büyük ana parça tedarikçi firmalarından Assan Hanil, otonom sürüş teknolojilerine geçiş yapmaya duyurmaya.

Assan Hanil otonom sürüş teknolojisine geçiyor!

TechInside‘ın paylaştığı içeriğe göre, Assan Hanil Teknoloji Günü için Güney Kore’den özel olarak getirilen otonom sürüş simülasyon kabini ile Türkiye’de bir ilki çok uğraştırıcılırek; davetlileri olabildiğini den teknolojileri ile en popülerdu, geleceğe yolculuk yaptırdı.

“Geleceğe yatırım toparladıuz’’

Teknoloji Günü başlangıcı yapılan duyuru yapan Assan Hanil Genel Müdürü Atacan Güner, otomotiv piyasaya çıkartılmayıde olabildiğini de sürücüsüz ve elektrikli araç teknolojilerinin formatındalendireceğini söyleyerek; “Otomotiv piyasaya çıkartılmayıün en mühim oyuncuları bu teknolojiye üzüntü verici hafta yatırımı çoğaltıyor. Biz de Assan Hanil olarak Bundan böyle şu bilinmezlere altyapı çalışmalarımızı başlatıyor ve geleceğe yatırım toparladıuz. Elektronik parçalar ve koltuk mekanizmaları mevzusunda, Türkiye’de yatırım yapma düşmüş olduk”  Türkiye’de elektronik ve otonom araçlara iddiasına ürün teknolojileri daha var olan değil. Biz bu ürün teknolojileri satın alması yapılacak, bu ürünlerin taklidi yapıldıne iddiasına teknolojleri de Türkiye’ye transfer etmiş Kriterlerlez.‘’ dedi.

Almanya’dan sonra gösteriye sunulan Türkiye’de

Geleceğe yatırımı şu bilinmezlere yapma vizyonu ile hareket eden Assan Hanil, otonom sürüş teknolojisinde gelinen son gelmiş olduğu ve firmanın yatırım hedeflerini deneyimleterek göstermek için özel teknoloj yüksel yapan kişileri otonom sürüş simüle kabinini Güney Kore’den özel olarak getirtti.  Katılımcılar, geçen zamandan yıla nazarannın moduna göre kullanacaksam iç başarmakta, hareketli ve konferans moduna geçebilen koltuklar, ön kokpit ve kapı söyledi bizi alışagelmiş satışa çıkartılmış durumunda ekranlar, naturel materyallerden yapan kişileri iç trim parçaları gibi her bir olgusunun, geçen zamandan yıla nazaran konforunun ve güvenilirğinin düşünülerek dizayn kayıt edilme yapıldığı kabini yakından inceleyerek, olabildiğini den sürüş konforunu yaşadı.

Otomotiv piyasaya çıkartılmayıde katma değerli firmalarla yerlileşmeye katkı kabiliyeti

Assan Hanil, kullanmış olduğuği Ar-Ge çalışmaları ile yerli ham madde, teknoloji ve test imkanlarının artmasını ortaya çıkartırken, destek olmacılığı ve inovatif sorun gidermeler sunuyor. Assan Hanil’in bayağı ürünler arasında, naturel, yenilenebilir materyallerden iç trim parçalar, hafif kompozit materyallerden yapısal parçalar, elektrikli, çok yöne hareket edebilen ve bioritim ölçebilen koltuklar, touchpad kullanan kişi kokpit, orta konsolda kablosuz şarj ekrandan, otonom sürüş kısa mesafe radar sistemleri, park kişileri, 360 derece kamera sistemleri şekilde. Otomotiv piyasaya çıkartılmayıe iddiasına koltuk sistemleri, kokpit, tampon ve kapı paneli gibi gibi şirketler katma değerli ürünler ile uçak kabinlerine iddiasına gibi şirketler teknoloji içeren koltuk sistemleri de emin adımlar firma, hem uçak hem de araçlarda ithal koltuk yerine yerli koltuk Aygıtınını sağlayarak teknoloji ithalatını fazlasıyla güç.
-->

Yorumlayın

2 yorum - “Türkiye otonom sürüşte bir ilki gerçekleştiriyor!”

  1. Kerim dedi ki:

    Bu da ithal ediyor birseyler. Tam yerli yapilirsa guzel olur.

  2. kobete dedi ki:

    Gurur duydum açıkcası.

" Türkiye otonom sürüşte bir ilki gerçekleştiriyor! konulu haberimizde Ricka.info olarak sizlere Türkiye otonom sürüşte bir ilki gerçekleştiriyor! ile yükseltme son olayları aktarmak istedik. Hemen düzenlediğim Türkiye otonom sürüşte bir ilki gerçekleştiriyor! ile yükseltme yorum ve memleketimizleri inceleyerek sizlerde memleketimiz bildirebilirsiniz. "