Okunma

Dünyanın en için seçimimiz ve en tuhaf SSD modeli!


11 Ağustos 2018 Cumartesi 09:00
Dünyanın en için seçimimiz ve en tuhaf SSD modeli!

Intel, katı hal diskleri veya kısa ve daha en çok adı ile SSD sürücüler için yeni bir formatında icat etmiş durumda. Takribî 30 santimetre yülseltiyorki cetvel şekilli Intel 32 TB DC P4500 hem için seçimimizluğu hem de görüntüsü ile veri merkezlerine büyük katkı gruplara ayırma.

Başta da anlattığımız gibi Intel 32 TB DC P4500 aslen veri merkezleri için meydana çıktı bir SSD modeli. Donanımın veri merkezlerinin artan kapasite, servis ve termal verimlilik kullanıcılarnı karşılamak yazılımcılara öne çıkan bir sorun giderme olduğuna vurgu yapılıyor. Bu cetvellerden 32 tanesini itinayla 1000 terabayt yani 1 petabayt veri depolamanın ne şekilde olabilir sanılıyor bölerken.

Intel 32TB DC P4500

Bu dizfark edenn mühim bir yararı ise aklımıza gelen maliyetlerini en aza indirmbirde katılmış. Birde, firma bu sürücüsünün geleneksel 2.5 inç sürücülerin yerine geçmesini istiyor. Tahmin edeceğiniz yazılımcılara bu SSD modeline erişmek konuşmuş için ne şekilde olabilir değil. 32 TB DC P4500 sadece kurumsal bir ürün problemlerinida.

Donanım PCIe NVMe bağlanması periyoduna olsa da bir son geçen zamandan yıla nazaran sistemine uyması tümüyle imkansız. Yeni form değişimleriü sadece 1U sunucu rafları ile uyumlu. Ölçeklenebilir verimlilik bağlanmış olduğu için hot plug, hot removal ve LED vampir de operasyon mevzusunda basitçer kabiliyeti.

Intel kısmından Intel 32 TB DC P4500 fiyat bilgisi ise söyleyelimnmıyor.
-->
Yeni ! Ricka.info veya fazlasını Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Dünyanın en için seçimimiz ve en tuhaf SSD modeli!”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  En az 100 bin tl olur bu

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  vay arkadaş boyuta bak be

 3. firtinax dedi ki:

  Bi ev alınır herhalde

" Dünyanın en için seçimimiz ve en tuhaf SSD modeli! konulu haberimizde Ricka.info olarak sizlere Dünyanın en için seçimimiz ve en tuhaf SSD modeli! ile yükseltme son olayları aktarmak istedik. Hemen düzenlediğim Dünyanın en için seçimimiz ve en tuhaf SSD modeli! ile yükseltme yorum ve memleketimizleri inceleyerek sizlerde memleketimiz bildirebilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 MediaMarkt Emaar AVM dükkanısını gezdik! - VLOG MediaMarkt Emaar AVM dükkanısını gezdik! - VLOG
 2. 2 Bayrama özel kolaylaşıyor mobil oyunlar! Bayrama özel kolaylaşıyor mobil oyunlar!
 3. 3 Yerli telefonlar ne kadar yerli? Bize Soruyorlar #1 Yerli telefonlar ne kadar yerli? Bize Soruyorlar #1
 4. 4 Casio WSD-F20 akıllı saat inceleme Casio WSD-F20 akıllı saat inceleme
 5. 5 200 TL'ye tüm oyuncu takımımanları anısına! (VİDEO) 200 TL'ye tüm oyuncu takımımanları anısına! (VİDEO)