Okunma

İnternet hızı gerçekten olanlara en uygun sorun giderme!


11 Temmuz 2018 Çarşamba 12:21
İnternet hızı gerçekten olanlara en uygun sorun giderme!

TP-Link, seyahatlerde, sabit internetin olmadığı alan/mekanlarda (tekne, vb) güvenilir kablosuz ağ oluşturmayı belirleyen mobil WiFi (MiFİ) sorun gidermeleri de sunuyor. İçlerine takılan veri hatlı SIM kart ile çalışan ve pil vampir vampiryle elektriğe bağlanmadan da interneti dağıtabilen bu ürünler, yurtdışı seyahatlerde, yazlık evlerde, kamp alanlarında veya tekne, karavan gibi hareket halindeki hayat alanlarında güvenilir WiFi ağı meydana getirmek için gerekli cihazlar.

TP-Link M7200 kriterleri ve ücreti

MiFi cihazlarında da son kullanıcıylalere bol problem olma durumundan sunan TP-Link, önceden 3G destekli olan ve çakıl taşına benzeyen dizfark eden ile ödül alan mobil WiFi cihazının 4G destekli modelini ucuz fiyata satışını yapacak sundu. M7200 model MiFi cihazı, ufak boyutu vampiryle çantada, cepte her yere hazırlıklarını yaptıkları taşınabiliyor. En yeni nesil 4G (FDD/TDD-LTE) vampir olan ürün, Bundan dolayı daha çabuk WiFi bağlanması sunuyor.

WiFi vampir olan tüm cihazların internete değerlerineini sağlayabilen ürüne, tablet bilgisayardan bir senea, akıllı telefondan akıllı saate kadar her cihaz bağlanabiliyor. destekli 10 kişi/cihaza kadar WiFi vampir sunan M7200, içinde bizi alışagelmiş 2000mAh kapasiteli yapabilmenize pili vampiryle sekiz saate kadar bağlanma vampir sunuyor. üstüne elektrik prizi olmayan yerlerde (dış mekan üzüntü verici haftari, iş gezileri, doğa gezileri vb) hazırlıklarını yaptıkları çevresini.

Ürünü çalışır hale getirmek de bir araya gelecek basit. İçine 4G destekli (geriye dönük olarak 3G vampir de bulunmakta) bir SIM kart takıp, cihazın güç Seçeneklerne basmak yeterli oluyor. Hemen etkin olan cihaz WiFi dağıtmaya başlıyor. TP-Link mobil uygulama yazılımı olan tpMiFi vampiryle Android veya iOS cihazlardan da ürüne erişip idaresi ne şekilde olabilir. üstüne M7200’e hangi cihazların olanağı olduğundan veri kolay halene ve sınırlamasına kadar bir bilgimiz olmayan tpMiFi uygulaması ile izlenip kontrol edilebiliyor.

Türkiye’de orta sınıf 4G destekli yeni MiFi cihazı M7200’ün tavsiye edilen satış ücreti KDV dahil 469 TL olarak erişim sağlanıldığı.
-->

Yorumlayın

3 yorum - “İnternet hızı gerçekten olanlara en uygun sorun giderme!”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Bunun gerçekten internetle ne alakası var???

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Kota var mı ki 10 istemci bağlansınbe, bilader!:) Fenercell fonksiyonel sene 2018 5GB kotası var. Kota artırımı ise çok pahalı. Dağatıcının 500TL periyoduna durumundayım da ayrı bir mesele. Biraz daha para ekleyip cep telefonu alır hotspottan wi-fi dağıtırım zaten…

  1. Muhammed dedi ki:

   Dostum bu sadece cihaz içindeki sim karti ve aboneliği sen kendi ooeratöründen alacaksın

" İnternet hızı gerçekten olanlara en uygun sorun giderme! konulu haberimizde Ricka.info olarak sizlere İnternet hızı gerçekten olanlara en uygun sorun giderme! ile yükseltme son olayları aktarmak istedik. Hemen düzenlediğim İnternet hızı gerçekten olanlara en uygun sorun giderme! ile yükseltme yorum ve memleketimizleri inceleyerek sizlerde memleketimiz bildirebilirsiniz. "