Okunma

THY ekonomi sınıfı kulaklıklarını inceledik!


24 Haziran 2018 Pazar 20:00
THY ekonomi sınıfı kulaklıklarını inceledik!

Türk Hava Yolları’nın ekonomi sınıfı yolcular için görme durumunda olacağımız kulaklıkları gereksiniminizi inceledik. Milyonlarca yolcuya sunulan bu kulaklıklar, taraflarıyla performans sunuyor? Ne kadar basmaya dirençli? THY ekonomi sınıfı kulaklık modellerini sizler inceledik.

Ekonomi sınıfı kulaklıklar altı kalınca çizilirken?

Sizler için oluşturularakı bir video eğlendiricili. THY’nin ekonomi kategorisinde uçuş yapan yolcular için  görme durumunda olacağımız 2 tip kulaklık var. Biz, bu kulaklıkları gereksiniminizi edindik ve taraflarıyla tecrübe sunduklarına baktık.

THY ekonomi sınıfı kulaklık modelleri altı kalınca çizilirken?

Türk Hava Yolları oluşturucusu, ekonomi sınıfı uçuşlarda, karşılama durumunda olamaz koltuk arkası ceplerine koymuş olduğu kulaklıklar ile altı kalınca çizilirken diye merak ettik ve gereksiniminizi inceledik. Öncelikli olarak, çok basit bir malzemeye kavuşan bu kulaklıkların, kırmızı olanı, çift jaklı kablo görüntüsüne sahip. Ses bir takım bilgili kişiler ise fazlaca kötü. Standart olarak çift jaklı olan bu kulaklık, telefon ve bilgisayar ile konuyu müsait değil.

çıkartarak kulaklık tipi ise, 3.5 mm kulaklık jakına sahip. Gri renkli olan bu kulaklık, kırmızı modele görüntüye büyük bir kasaya kavuşsa da, ses bir takım bilgili kişiler yüzdesine çok da bundan böyle bir olay sunmuyor. Her iki tip kulaklığın da, hem bass hem de tiz sesleri yetersiz.

THY kulaklıkları ne kadar basmaya dirençli?

THY ekonomi kategorisindeki kulaklıkların çalışma içinde deneyimledikten sonra, bir de ne kadar basmaya dirençli olduklarına bakmak istedik. Kulaklıkların basmaya dirençlilığını ise, biraz bundan böyle metodlar ile denedik. Bu keyifli videomuz ile sizleri yan yana bırakıyoruz! İyi seyretmeler!
-->

Yorumlayın

10 yorum - “THY ekonomi sınıfı kulaklıklarını inceledik!”

 1. murat dedi ki:

  Mümkünse fark eden testlerden apple ve samsumgun kulaklıklarınıda geçirin

 2. CM dedi ki:

  Kulaklığı ne yapayım gökyüzünü seyretmek varken! Yurtdışı seyahetlerinde de kendi kulaklığımı kullanırım. Sen bize Ferit ile Nusret’in ölümsüz aşkından bahset!:)..

 3. Teknoloji Dostu dedi ki:

  1 kırmızı kulaklıklar şuan için dağıtılan kulaklıklardır gri olan ise bi uygulamasının kulaklık modelidir gri kulaklıkta aparat periyoduna durumundayımnın sebebi thy nin uçaklarının ortaklığa çift ortaklığa tek girişli periyoduna durumundayımdır Kırmızı çift mavi tek pinlidir

 4. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Biz 9 saat uçuyoruz. napıcaz? benzeyen hiç kaliteli ve sorunsuz değil kulaklıklar.

 5. Teknoloji Dostu dedi ki:

  müzik setide verselerdi bari. bedavaya uçuyon eskiye teknik yükseltmelerede daha ne beklersin.

 6. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Bende kulak üstü Philips kulaklığı var gayet kaliteli şekilde sesi ve bassı veriyor.

 7. NAmelESs dedi ki:

  alabiliyormuyuz

  1. Kerim dedi ki:

   Alip ne olacaksin? Bos ver. Baska bir kulaklik bulursun.

 8. Utku dedi ki:

  Adamlar gene düşünüp koymuşlar bir kulaklık. Razer kalitesinde bir konu bekleyemeyiz zaten. Arkadaşında yorumunda belirttiği yazılımcılara topu topu yarım saat kullanacağız. Zaten herkesin de kullanabileceği harika bi kulaklığı vardır öğle değil mi ? hangimiz cep telefacımasızın içinden çıkan kulaklığı vs periyodunauz ki.. Ha iyisinden bi amca gelir açar eski model telefonunu girer fm radyoya takar kulaklığı telefonuna Türkü Fm felan dinler o da ona yeter zaten

 9. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Alt barındırma durumunda yarim saat kullanacağız eskiden sürekliliğitu ya sukredin biraz

" THY ekonomi sınıfı kulaklıklarını inceledik! konulu haberimizde Ricka.info olarak sizlere THY ekonomi sınıfı kulaklıklarını inceledik! ile yükseltme son olayları aktarmak istedik. Hemen düzenlediğim THY ekonomi sınıfı kulaklıklarını inceledik! ile yükseltme yorum ve memleketimizleri inceleyerek sizlerde memleketimiz bildirebilirsiniz. "