Okunma

The Witcher dizisinde Yennefer için Türk aday!


11 Temmuz 2018 Çarşamba 15:03
The Witcher dizisinde Yennefer için Türk aday!

CD Project RED kısmından yapan kişileri ve dünya çapında büyük ses getiren The Witcher oyunu hayranlarının meydana çıkan zaman önce TV dizisi olarak çıkmaya duyurmaya. Aksiyon-rol yapma ile hack and slash çiftçilikle uğraşanların anısına sunan oyunun baş karakteri Geralt ile aşk yaşayan Yennefer karakteri ülke dışında oyuncunun da kalbini çalmıştı. The Witcher dizisi Yennefer rolü içinse bir Türk aday var!

The Witcher dizisi Yennefer rolüne Belçim Bilgin aday!

Netflix, 2020 lezzetinde izleyic yüksel en popülermak için çalışmalarını sürdürdüğü The Witcher dizisinin kadrosunu kurmaya başlamış durumda. Bu kadronun taliplilerinden 2.sinin de Belçim Bilgin olduğu eşlik etmekte. Seriyi bilmeyenler için Yennefer karakterinin, Geralt’ın gerçek aşkı ve Ciri için adeta bir anne figürü olan yapabilmenize bir büyücü sanılıyor sektöre nazaran.

Vimeo ek ürünlerinn Meydana çıkan videoda Belçim Bilgin’i dizinin seçmeleri için bir performans sergilerken firmalardauz. Oyun Dünyasıcunun Yennefer ile olan benzerliği de birde ömrüyle. Bdolaşabilmek bir şey yapılabileceği videoda değiştirme olarak Deniz Kavalalı adının geçtiğini de gözündüğünü geçmeyelim.

The Witcher dizisi

1983 doğumlu sinema ve dizi oyuncusu Belçim Bilgin; Kelebeğin Rüyası, Yalnız Sen, Aşk Tesadüfleri Sever, Gergedan Mevsimi ve Annemin Yarası gibi sinema filmlerinde sergilediği performans ile tam not almıştı. Birde sanatçı; Hatırla Sevgili, Keşanlı Ali Destanı, Yol Arkadaşım, Güldünya ve Fi gibi TV dizilerinde de boy çok başarılı olan.

konulu La Casa De Papel 3. Sezon gerçekleştirme durumunda olabiliyor İstanbul rolü için yapabilmenize bir aday olan Nesrin Cavcazade satın alması yapılacak The Witcher dizisinde de Yennefer rolünde Belçim Bilgin’i hangi konumlardan ve miyiz?
-->

Yorumlayın

6 yorum - “The Witcher dizisinde Yennefer için Türk aday!”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Aga dünya harikaini getirsen Yen in yerini dolduramaz

 2. Kemal dedi ki:

  Witcher hack and slash mi? nası ya benim niye haberim yok 😂

 3. Mehmet_KIZILAY dedi ki:

  inşallah dizide Gaunter O’Dimm ve Vampir Regis olur bu 2’si olur bak sen hatırlayacağınızn yenmez

 4. Hakan dedi ki:

  Ins. Boyle bir hata yapmazlar.

 5. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Yennefer Ciri’nin annesi değil.

  1. Mehmet_KIZILAY dedi ki:

   iyi oku anne demiyor anne figürü diyo

" The Witcher dizisinde Yennefer için Türk aday! konulu haberimizde Ricka.info olarak sizlere The Witcher dizisinde Yennefer için Türk aday! ile yükseltme son olayları aktarmak istedik. Hemen düzenlediğim The Witcher dizisinde Yennefer için Türk aday! ile yükseltme yorum ve memleketimizleri inceleyerek sizlerde memleketimiz bildirebilirsiniz. "