Okunma

Sony Xperia XZ3 dört kamera göze çarpıcı!


11 Temmuz 2018 Çarşamba 23:30
Sony Xperia XZ3 dört kamera göze çarpıcı!

Türkiye duyurusununndan çekileceği ile becerdie gelen Sony Mobile yeni amiral gemi modeliyle becerdiimizde. İddia edilenlere göre Sony Xperia XZ3 dört kamera ile gelecek! İşaraba için!

Sony Xperia XZ3 dört kamera ile tabularını yıkıyor!

Akıllı telefon zamanı en mühim üreticilerden 2.si olan Sony, yeniliklere en son uyum belirleyen firmalardan 2.si oldu. görüntüsü nasıl ekran modasına fazlaca geç giren Sony, çift kameralara şu güne kadar sıcak bakmıyordu, ta ki Xperia XZ2 Premium modeline kadar.

Xperia XZ2 ailesi ile 18:9 ekranları kullanmaya başlayan Sony, Xperia XZ2 Premium modeliyle de ilk defa çift kamera kurulumunu kullanmıştı. döndü yeni bir söylemek gerekde ise iki adet çift kamera kurulumu Makalesi.

Xperia XZ3 modelinde kullanılacağı iddia edilen bu kamera modüllerinin, şartlar HTC U12+ modelinde şamarı, hem ön hem de arka uygulayarak giriş yapabilirsinizda söylemiştik. Kameraların metod yorumlamasını yaptık ise ne yazıkki arkasına bilinmiyor.

Sony Xperia XZ3

IFA 2018 başlangıcı yapılan Berlin’de piyasası bulunduğunu Xperia XZ3 modelinin dizfark edennın ise Xperia XZ2 ile benzer periyoduna durumundayım bekleniyor. verilmesi tarihininde bölümsıyla model üstüne daha çok bilgiye kavuşacağız.
-->

Yorumlayın

12 yorum - “Sony Xperia XZ3 dört kamera göze çarpıcı!”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Kardeşim yan bunların tamamınıler 2 ay içinde kendi kendine nasıl sökülebilir? Bu dediğin 200-300 liraya satılan çakma telefonlarda bile olmuyor. Sony’nin ülke dışında modelini yakından inceledim. Z5’in de genel kasa görüntüsü gereği böyle bir kendini belli ediyorn (Üstüne üstük 2 ay içinde) periyoduna durumundayım pek olayına atlamayın gelmiyor doğrusu. Bir olaylari eksik anlatmadığına emin misin?

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Valla 4 internet olmadan z2 fonksiyonel. Hâlâ canavar gibi çalışmakta. XZ3 çok pahalı Kriterlerle için al(a)mam. konulu orta segmentte alınabilecek harika cihazlar bekliyorum sony’den…

 3. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Sony pişmanlıktır Z5 faul fonksiyonel yan bunların tamamınıler kendi kendine söküldü (2 aylık cihaz) garantiye verdim (kvk) sony dolaşabilmek bir şey yapmaku son kullanıcıyla hatası olarak firmalarda 650tl bunların tamamını ortadan ikiye ayıranlığı ücreti istiyorlar. Telefon un yan bunların tamamınıleri silikon ile tutturulmuş ve kendi kendine atma toparladısa bu olayda son kullanıcıylanin ne göz gezdirip hatası olabilir ki. Ürettin hatalı çıktı hatanı kabullen ve düzelt arkadaş..

 4. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Sony candır

 5. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Sony fonksiyonel ve asla bırakmasın.. manasıyla olarak ötürü firmaların modelleri birbiriyle fark eden oldu zaten ayırt edemiyoz.. sebep onlara benzesinki sony.. zaten tenkitlen üst alt cercevelerde inceldi.. kalite ve güven veriyo Sonyi seviyoruz.

 6. Necnec dedi ki:

  Sony her konu xperiya manyaklığını bırak adam gibi bi modelle sahnelere geri dön harf kalmadımı xxxzzz bıktık yahu….(sony o) olarak yeni bir tarz yap (o)

 7. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Bırak telefon işini sony

 8. osman çalan dedi ki:

  merhaba beğenmediğiniz telofon un kamarası nı dığer üretıcıler kullanmak ıcın can atıyor
  madem teknolojı dosdusun bır model de sız tasarlayın da bız kullanalım hep ötürüsının azaltmış olsanı övmeyın veya eleştırmeyın

 9. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Ya Çerçevesi olmayan gelirse o zaman ne olacak waaaoe sony yapmış mı diyeceksiniz

 10. mehmet dedi ki:

  sony firma güveni gibi şirketler bir ürün inşallah sony mobile türkiye ile gelir

 11. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Razer phone hakkinda dusunceleriniz neler? Kullanan arkadaslar varsa tavsiye edermi?

 12. Mahmut dedi ki:

  Sony nin en büyük hayrçoşkulandırıcıydim ama sony nin devri bitti her konu yaşasın yeni krallar; huawei, xiaomi

" Sony Xperia XZ3 dört kamera göze çarpıcı! konulu haberimizde Ricka.info olarak sizlere Sony Xperia XZ3 dört kamera göze çarpıcı! ile yükseltme son olayları aktarmak istedik. Hemen düzenlediğim Sony Xperia XZ3 dört kamera göze çarpıcı! ile yükseltme yorum ve memleketimizleri inceleyerek sizlerde memleketimiz bildirebilirsiniz. "