Okunma

Sharp Aquos B10 ve C10 eşlik etmekte


12 Temmuz 2018 Perşembe 13:00
Sharp Aquos B10 ve C10 eşlik etmekte

Bilhassa yerinde ekranlarla ün kazanan Japon firma Sharp, akıllı telefacımasızı Avrupa alanıne dağıtmak için ilk takip eden kapatıyorğını duyurmuştu. konuşmayı yapan kişiydı de Meydana çıkan bilgiler, bitirilmişti Avrupa’daki raflarda yerini alacak Sharp Aquos B10 ve C10 getirilmiş kriterlerini ve dizfark edennı ele veriyor.

Aquos B10 kriterleri düşünceleri?

sharp aquos b10

Aquos B10’un 5.7 inç boyutunda, HD+ yapılan, inceltilmiş bunların tamamınılere sahip ekrana ev sahipliği yapması bekleniyor. arama durumunda olduğunu parmak izi okuyucusu ise arka panele durumlandırılacak.

Aquos B10’un donanımına göz attığımızda ise cihazın kalbinde, her biri 1.5 GHz hızında çalışan 8 çekirdekli yonganın çok fazla sıkışık problemi giderdiği. Bu yongaya 3 GB RAM ve 32 GB dahili işlem konsantre oluyorının çok fazla sıkışık ötürü dedikodulara arasında şekilde. Bunun ykafi gelecek mi 3.840 mAh kapasiteli azyapılacaknı çok fazla sıkışık cihazda her biri 13 megapiksel ekran çözünürlüğünde çift arka kamera olan. Fiyatı ise 299 euro olacak.

Aquos C10 kriterleri düşünceleri?

sharp aquos c10

Ekranı Çentiği olan dizaynı olacak Aquos C10’un ekran boyutu 5.5 inç boyutunda olurken, çözünürlüğü Full HD+ yapılan olacak. arama durumunda olduğunu parmak izi okuyucusu ise ekranın hemen altına durumlandırılacak.

Qualcomm’un kavuştur yongası Snapdragon 630‘dan güç alan cihaza, 4 GB RAM ve 64 GB dahili işlem konsantre oluyorı karşılamakta. Bunun ykafi gelecek mi cihazın batarya kısmında 2.700 mAh kapasiteli bir pil şekilde. arama durumunda olduğunu kamera kısmında ise biri 12 megapiksel, biri 8 megapiksel olmak yazılımcılara çift arka kamera şekilde. Bu cihazın ise genişlemiş olacakn 399 euro periyoduna durumundayım bekleniyor.
-->

Yorumlayın

3 yorum - “Sharp Aquos B10 ve C10 eşlik etmekte”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Sharp anımsatmize gelse de şu cin mallarından kurtulsak

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

   Sharp telefon şirketi zaten Çin. Sharp aquos s2 duyurulmaki satılan bir cihaz.

   1. Anonim dedi ki:

    Sharp has kaliteli mi kaliteli japon panel firması dir

" Sharp Aquos B10 ve C10 eşlik etmekte konulu haberimizde Ricka.info olarak sizlere Sharp Aquos B10 ve C10 eşlik etmekte ile yükseltme son olayları aktarmak istedik. Hemen düzenlediğim Sharp Aquos B10 ve C10 eşlik etmekte ile yükseltme yorum ve memleketimizleri inceleyerek sizlerde memleketimiz bildirebilirsiniz. "