Okunma

sanal gerçeklik deneyimi gözlüğü hediyeli 5 Çayı #186


02 Ağustos 2018 Perşembe 17:02
sanal gerçeklik deneyimi gözlüğü hediyeli 5 Çayı #186

Yine hediyeli bir canlı yayın ile sizlerleyiz. Haftanın teknoloji becerdiini yorumladığımız 5 Çayı canlı yayınımızın 186. bölümü ile saat 17:00‘da, her hafta şamarı sizlerleyiz. Bu yayınımızda bir ücretler sanal gerçeklik soğutma sistemi gözlüğü edenimizeuz! Hediyemizi kazanma şansı yakalamak için yayınımızı beğenmeniz ve #5çayı etiketi ile Twitter ek ürünlerinn yayının linkini paylaşmanız yeterli olacak.

sanal gerçeklik deneyimi gözlüğü hediyeli 5 Çayı #186

Bu haftaki yayınımızda hem teknoloji dünyasındaki son olayları yorumlayacağız hem de sizlere bir hediyemiz olacak.

Hediyeli 5 Çayı canlı yayınımız başlıyor!

Canlı yayınımız saat 17:00’da başlıyor! Canlı yayınımızı YouTube’da beğenip, #5Çayı etiketiyle Twitter’dan yayın linkini paylaşmak.

Hashtag #5çayı

Her Perşembe saat 17:00’da başlayan canlı yayınımızda, teknoloji dünyasında haftanın mühim haberlerini sizlerle birlikte yorumluyoruz.

Ricka.info YouTube kanalımızda canlı olarak birlikte yazılımımızı kaçıranlar ise yine kanalımızdan tekrardan arkasındaki görüntüleyebilirsiniz!

Bu haftanın olan olayları
-->
Yeni ! Ricka.info veya fazlasını Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" sanal gerçeklik deneyimi gözlüğü hediyeli 5 Çayı #186 konulu haberimizde Ricka.info olarak sizlere sanal gerçeklik deneyimi gözlüğü hediyeli 5 Çayı #186 ile yükseltme son olayları aktarmak istedik. Hemen düzenlediğim sanal gerçeklik deneyimi gözlüğü hediyeli 5 Çayı #186 ile yükseltme yorum ve memleketimizleri inceleyerek sizlerde memleketimiz bildirebilirsiniz. "