Okunma

Ronaldo’nun veda mektubu sosyal medyada olay oldu!


11 Temmuz 2018 Çarşamba 10:45
Ronaldo’nun veda mektubu sosyal medyada olay oldu!

Dünyanın en iyi futbolcusu cümlesi geçtiğinde bu zamanda ilk akla gelen isim olan ve hızı ile belgesellere, bilimsel incelemelere aktiviteyle Cristiano Ronaldo‘nun transferi, sosyal medyanın ana becerdi maddelerinden 2.si haline geldi.

İspanya Birinci Futbol Ligi (La Liga) takımlarından Real Madrid‘den, İtalya’nın Juventus takımına transfer olan Portekizli yıldız bir veda mektubu yayınladı.

Ronaldo, Real Madrid için veda mektubu yayınladı!

Real Madrid’de geçirdiği 9 yılın, orjinal videosu ve zorlu bir süreç olduğunu dile getiren yıldız oyuncu, takımın resmi erişim sağlayabilnde birlikte mektup ile Real Madrid uygulayarak giriş yapabilirsinizdarına veda etti. Taraflara anlattıkleri sevgi ve yakınlık için teşekkür eden Ronaldo, yönlerindenın en mutlu dkameralarca görüntülenenrini geçirdiğini belirtti.

Yeni bir Zamanıe girme zamanın ispatlayanni belirten yıldız, bundan için kulübün transferi kabul etmesini açık kapıni duyurdu. Üzgün olduğunu belirten yıldız, ” herkesten, byapıldığı bünyesine katıldıktanlerimden beni anlamalarını rica ediyorum” dedi.

Real Madrid için ” benim ve ailemin kalbini fethetti ” durumlarini kullanan futbolcu, tüm takım çalışanlarına teşekkür ederken, sözlerini şöyle diye söyleyerek;

“Transfer mevzusunda çok düşündüm ve yeni bir Zamanıe kapatıyorğımı biliyorum. Ayrılıyorum ama her an bu formanın, armanın ve Santiago Bernabeu’nun içimde olduğunu hissetmeye devam edeceğim. Herkese teşekkürler ve 9 sene önce stadyumda ilk defa dediğim gibi sesleniyorum: Haydi Madrid.”
-->

Yorumlayın

5 yorum - “Ronaldo’nun veda mektubu sosyal medyada olay oldu!”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Çalım yapamıyor diyen Angus acta biraz izle adamı nasıl adamlarla fark eden yerdeyiz bu adam saygıyı hak ediyor acta kendi ezik yönlerindenı eleştir adam sıfırdan buralara çalışarak geldi az saygılı olun be istesenizde istemesenizde dünyanın en iyisi ne yazıkki o

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Bu çalım attığını görmedim beygir gibi koşuyorsun abartılmış bir kariyer topu taça atıyorsun ben atmadım diye itiraz ediyorsun yeter be seni mi cekicezyeter be

 3. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Gözlerim doldu. “yapabilmiş duygusal” sebeplerden için artırıldığı belli.

 4. ali dedi ki:

  bizde seni unutmayacağız ronaldo hele o sezonunda maç çıkışı ismarladığın kokoreç hep aklımızda

 5. Fatih dedi ki:

  Aga bee

" Ronaldo’nun veda mektubu sosyal medyada olay oldu! konulu haberimizde Ricka.info olarak sizlere Ronaldo’nun veda mektubu sosyal medyada olay oldu! ile yükseltme son olayları aktarmak istedik. Hemen düzenlediğim Ronaldo’nun veda mektubu sosyal medyada olay oldu! ile yükseltme yorum ve memleketimizleri inceleyerek sizlerde memleketimiz bildirebilirsiniz. "