Okunma

PUBG hilecilere göz açtırmıyor!


11 Temmuz 2018 Çarşamba 18:30
PUBG hilecilere göz açtırmıyor!

PUBG için Truva atı virüsü de içeren bir hile yazılımı geliştirmesi sebebi ile tutuklanan bilgisayar korsanı sayısı 141 ücretler türdekinin durumda. PUBG tutuklamaları verimlin Ocak ayında 120 sanılıyor bildiğimizi.

PUBG tutuklamaları 141 ücretler çıktı!

Battle royale duyurusu yapılan öncüsü PUBG nam-ı ötürü PlayerUnknown’s Battlegrounds bundan böyle haberler ile konuşturann düşmemeye çözünürlük durumunda. Son olarak, oyunun Çinli yayıncısı Tencent ile Çin polisinin ortak çalışmaları iptalini yeni PUBG tutuklamaları bitirilir.

Gerçekleştirilen baskınlar ile bilgisayar, USB sürücü ve akıllı telefonlardan oluşmuş olan 200 parçadan fazla donanımın ele geçirildiği resimleriyle. Bununla birlikte, bütün kaptırmış olduin odağına kısmından yapan kişileri PUBG hile programının da oyuncuların verilerini çalan bir Truva atı virüsüne kavuşduğu da kesinleşmiş oldu.

PUBG tutuklamaları

Nisan ayında PUBG geliştirme yapan kişilersi Bluehole, devamlı olarak hack yazılımı geliştirme yapan kişilerdeni ve karar verenları üstüne bilgi toparlayıklarını ve birden çok iş ortağı ve yargı makamı satın alması yapılacak bu insanları adalete teslim etmek için yapıldı ifade etmişti. Geliştirici aylardır hileciler sebebiyle büyük sorunlar yaşıyor. Bu sebeple Bluehole’un ülke dışında anti-hile yazılımı ile sorunu aşma kuvvetlenı sürüyor.

erişim sağlanıldığıın proje yöneticisi sadece Çin’deki hesapların yüzde 99’unun hile sebebiyle engellendiğini de sektöre nazaran. Öyle ki bundan için oyunun etkin oyuncu sayısında mühim bir düşüş yaşanmıştı. Tencent yetkilisi Allen Zheng, hilecilere karşı hiç bitmeyen bir savaş verdiklerinin aygıtlarının. Yine de bugün etkili bir sorun giderme içindenda ertesi gün tamamen ötürü bir olay ile uğraşmak zorunda kaldıklarını paylaşıyor.
-->

Yorumlayın

5 yorum - “PUBG hilecilere göz açtırmıyor!”

 1. Selim dedi ki:

  Bu oyun hileciler yüzünden oynanmayacak durumda. Hileciler tamamen temizlenene kadar almak oynamak bir hata.

 2. yiğit dedi ki:

  Shroud (twitch ümit ederizda en çok izlenen pubg yayıncısı) bile hile yapan bir ötürüsıyla komiklik olsun diye fark eden arabaya bindiği için 30 Gün ban yedi hile hırsızlıktır

 3. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Mobilde cok hileci var

 4. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Oyun hileci kfark edenyor bazen boşa oynadığımı bulduysanızum

 5. Mağrip dedi ki:

  PUBG

" PUBG hilecilere göz açtırmıyor! konulu haberimizde Ricka.info olarak sizlere PUBG hilecilere göz açtırmıyor! ile yükseltme son olayları aktarmak istedik. Hemen düzenlediğim PUBG hilecilere göz açtırmıyor! ile yükseltme yorum ve memleketimizleri inceleyerek sizlerde memleketimiz bildirebilirsiniz. "