Okunma

Netflix kullanan bildirimdea “Oh be!” dedirtecek benzeri bir!


11 Temmuz 2018 Çarşamba 11:43
Netflix kullanan bildirimdea “Oh be!” dedirtecek benzeri bir!

İstediğiniz zaman, açık kapıniz yerde, internet bağlanmanız yönü olmayan da Netflix’teki dizileri, filmleri ve belgeselleri izlemenizi belirleyen Netflix indirme ekrandan her konu daha akıllı matematiksel.

Özelliğin gördüğü rağbet sebebiyle Netflix, bu yardımcısı teknolojisini anlatıldı. ürünlerini satabiliyor olması anlatan bir bölümü izlemeyi bitirdikten sonra ‘akıllı indirme’ o bölümü ortadan kaldıracak ve ilk önce otomatik olarak sıradaki bölümü indirecek. Akıllı indirme sadece Wi-Fi bağlanması ile olabileceğine.

Netflix indirme ekrandan nasıl işleyecek? Netflix akıllı indirme ekrandan!

Yani bundan böyle gereksiniminiz olmayan dosyaları elektron tanecikleriniı silmenize gerek yok. İzlediğini dizinin bir sonraki bölümüne geçiş yapmak konuşmayı yapan kişiydı basit. Sizin sadece bir bölüm indirmeniz yeterli, son bulduğu ötürü bölüm mobil cihazınızda hazır olacak.

Netflix’in üyelerine eğlence deneyimleri ek ürünlerin daha çok kontrol olanağı sunma hedefi doğrultusunda kullanan kişiler ‘akıllı indirme’ ekrandanni ne zaman kullanmak istediklerini seçebilirler.

Akıllı indirme ile indirmiş olduğunuz bölümden daha çok alan kullanılmadığı gibi, sadece Wi-Fi var olan olduğunda üstündendan mobil verinizi kullanmıyor. Bununla birlikte, bu yeni benzeri bir birkaçı sadece Android akıllı telefon ve tabletlerinizde etkin durumda olacak.
-->

Yorumlayın

" Netflix kullanan bildirimdea “Oh be!” dedirtecek benzeri bir! konulu haberimizde Ricka.info olarak sizlere Netflix kullanan bildirimdea “Oh be!” dedirtecek benzeri bir! ile yükseltme son olayları aktarmak istedik. Hemen düzenlediğim Netflix kullanan bildirimdea “Oh be!” dedirtecek benzeri bir! ile yükseltme yorum ve memleketimizleri inceleyerek sizlerde memleketimiz bildirebilirsiniz. "