Okunma

Intel NUC inceleme – Eve ofise ufak medya bilgisayarı!


26 Haziran 2018 Salı 20:00
Intel NUC inceleme – Eve ofise   ufak medya bilgisayarı!

Intel’in medya ve iş bilgisayarı gibi Aygıtın gayelerı için yapan kişileri Intel NUC serisinin, Optane bellek ile destek olmakdirilen modelini gereksiniminizi inceledik. Intel NUC kritiği ile ile sizlerleyiz!

Intel NUC kriterleri

Intel’in ufak kasa görüntüsü ile olan NUC mini PC modeli, NUC7i3BNHX1 ürün koduna sahip. Bu model, Intel’in bayağı Optane bellek kitiyle bundan böylelik Toplam olarak. Intel’in 7. nesil Kaby Lake mimarisine kavuşan Core i3-7100U işlemcisindson zamanlarınn geçirme bilgisayar 14 nm sürümleri evrelerinde . 2 çekirdek 4 thread dizaynı olan işlemci, 2.4 GHz frekans hızı sunuyor.

Intel NUC inceleme

Intel’in Optane bellekleri ile destek olmakdirilen Intel NUC mini PC popüler olanı sizlerleyiz. Giriş görmekteyiz oyun, medya oynatıcı ve iş bilgisayarı olarak görüntüleyebilir bu modeli gereksiniminizi yer buluyor.

8 GB RAM kapasitesi ile gelen bilgisayarda, 1 TB kapasiteli HDD şekilde. Bu bilgisayarı bundan böyle kılan şey ise, sistemin ve sık kullanmış olduğunuz yazılımların açılış durum süratlendıran Optane belleği. 16 GB kapasiteli Optane belleği, PCI-e portu ek ürünlerinn üstünde için, okuma-yazma kesinnı çok ciddi süratlera yükseltebiliyor.

Optane bellekler ile destek olmakdirilen NUC pc modeli ile üzüntü verici haftamız testlerde, Windows açılış durum, oyun ve bazı yazılımların açılış durum dikkate almayındık. Aradaki fark ciddi anlamda kriteri.

Intel Optane ne demek?

Intel Optane, SSD olarak görev toparladı fakat Intel Memory Drive vampiryle sisteme DRAM olarak da dolaşabilmek bir şey yapacakbiliyor. 16 GB ve 32 GB kapasitelere kavuşan modülleri, 250 TL (16 GB) ve 370 TL (32 GB) ücretleri ile satın alabilirsiniz. Bu bedellere tanıtması yapılanğında, sisteme dahil edeceğiniz bir DDR4 RAM ücretindan veya bir SSD ücretindan konuşmayı yapan kişiydı uygun Kriterlerle ortada.

Katıldığımız lansmanda da Optane bellek ile desteklenen mekanik diskli bir bilgisayarın, SSD yüklü tamamen fark eden kriterlere kavuşan bir bilgisayardan daha çabuk üstündenı gözlemledik.

Intel’in 8. nesil ve 7. nesil işlemcileri ile uyumlu olan Optane teknolojisi, M.2 portuna sahip anakartlarla çalışmakta. Şayet M.2 portuna sahip bir anakartınız yoksa, PCI Express slotunda da bir adaptör Ön plana çıkan ile kullanabilirsiniz!

Intel NUC metod kriterleri

İşlemci Intel Core i7-7100U
RAM 8 GB DDR4
Depolama 1 TB + 16 GB Intel Optane
İşletim sistemi Windows 10
TDP 15W
Giriş-çıkış HDMI, Ether kişinin, USB Type-C, USB 3.1, MicroSD
Bağlantı 802.11ac, Bluetooth
-->

Yorumlayın

2 yorum - “Intel NUC inceleme – Eve ofise ufak medya bilgisayarı!”

  1. Kerim dedi ki:

    Fiyati cok yuksek ve gereksiz. Buyuk kar saglamaz bu urun sirkete.

  2. Vartolu dedi ki:

    Fiyatı zevkli olmayan bir

" Intel NUC inceleme – Eve ofise ufak medya bilgisayarı! konulu haberimizde Ricka.info olarak sizlere Intel NUC inceleme – Eve ofise ufak medya bilgisayarı! ile yükseltme son olayları aktarmak istedik. Hemen düzenlediğim Intel NUC inceleme – Eve ofise ufak medya bilgisayarı! ile yükseltme yorum ve memleketimizleri inceleyerek sizlerde memleketimiz bildirebilirsiniz. "