Okunma

Instagram Bana Soru Sor ekrandan nasıl kullanılır?


11 Temmuz 2018 Çarşamba 20:30
Instagram Bana Soru Sor ekrandan nasıl kullanılır?

Instagram Bana Soru Sor ekrandanyle tekrardan konuşturan. onayladı haftalarda IGTV ile becerdie gelen Instagram, zaman önce kullanan bildirimde bünyesine katıldıktanlerden soru almasını belirleysatışı en çok yapılmış olan bir ekrandan hayata geçirdi. Bu benzeri bir vampiryle bünyesine katıldıktanleriniz size sorular sorabiliyorlar ve onlarla hikayeler ek ürünlerinn irtibata halinde olabiliyorsunuz. Peki, Instagram soru sorma ekrandan nasıl kullanılır? Bu ekrandan nasıl etkin hale getireceksiniz?

Instagram Bana Soru Sor nasıl kullanılır?

Instagram yeni benzeri bir ve geliştirmelerle konuşturann düşmüyor. Birçok insan bu aralar, “Instagram da bana soru sor nasıl tatbik edilir?” ve “Instagram bana soru sor?” yaşama kazandıramadına cevap aramaya kapatıyor. birden fazla konu Instagram ümit ederizda bir soru sormak açık kapımizde Direct Messages ekrandanni periyodunauz. İşte Bana Soru Sor vampiryle her konu, bünyesine katıldıktanlerimizin yaşama kazandıramadını hikaye ek ürünlerinn cevaplandırabileceğiz. Kısa ulaştırılan çabukca popüleritesi gibi şirketler hale gelen bu benzeri bir nasıl kullanılır, size tek tek anlatalım dedik.

duyurulacak Instagram ana sayfasında olan Hikayeler bölümüne giriş toparladıuz. Bu alanı uygulama anasayfasında hemen sol üst köşede verdiğinisiniz.

Hikayenizi yapacak ana söylemek gerek veya yeni videoyu oluşturduktan sonra, sağ üst bölümde olan çıkartmalar sekmesine girin.

Burada olan çıkartmalar arasında Sorular adında yeni bir simge göreceksiniz. İşte yeni ekrandan kullanabilmek için bu çıkartmayı seçmeniz gerekiyor

Soru bölümü açıldı. Burada sanılırken size sormak açık kapı soruyu belirlemeniz gerekiyor.

Şayet son düzenlemeleri de yaptıysanız Bana Soru Sor ekrandan paylaşım için hazır!

İşte bu kadar basit!

Instagram yenilikleri Soru Sor ekrandan ile sınırlandıra değil

1 milyar etkin geçen zamandan yıla nazaranyla her konu dünyanın en büyük sosyal medya devlerinden biri olan Instagram sektöre verilme gelişmelerle önümüze çıkmaya çözünürlük durumunda. IGTV ve koyabilirsinizlü Konuşma gibi kriterlerin hemen ilk önce, yayın yapanlar haftalarda Instagram Lite versiyonunu da duyurmuştu.

konuşmayı yapan kişiydılik duyurulma etkin olmayan Lite versiyon, isminden de anlaşılacağı gibi, tam bir data hattı canavarı olan yardımcısı, paketlerimize byapmış olduğu yükü azaltmayı gayeliyor. Uygulamanın boyutu 573 kilobayt olarak geçiyor ve Android 5.0 üzeri işletim sistemlerinde çevresini. Türkiye için duyurulduğı zaman Instagram Lite indirmek için buradaki ilişkiyi yükseltme ve.

Biz de sizin için bu ekrandan konu alan bir video ile, Lite versiyonun nasıl basitçe indirilebileceğini video olarak gönderdiğinik. O videoyu da hemen yakın şekilde inceledik görüntüleyebilirsiniz.
-->

Yorumlayın

21 yorum - “Instagram Bana Soru Sor ekrandan nasıl kullanılır?”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Bende şu kriterler hala yok, ötürü hesaplarımda var ama ana hesabımda yok ve instagram cevap vermeye tenezzül bile etmiyor

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Ya ben İnstagramı defalarca RICKAememe teknik yükseltmelere Sorular yok hikayede soramıyorum ötürü telefondanda girdim yok yani nasıl çözebilirim lütfen yardımcı olun 🙏

 3. Teknoloji Dostu dedi ki:

  S8 de ınstagram RICKA olduğu halde soru sorma ekrandan yok sebebi ne demek bilginiz var mi

 4. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Bana soru soruyorlar ama yanit veremiyorun sebep yaa???

 5. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Bendede var bu sorun ana hesapta yok diger hasplarda var sorunu cozunn

 6. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Bendede olmuyor

 7. ümmü dedi ki:

  ıphone 7 plus fonksiyonel üm kullanan kişiyilerim yapıldı ama soru sor ve anket kriterleri görünmüyor. Üstüne üstük 4 faklı hesabım var hepsinde bu kriterler var ana hesabımda yok. uygulamayı sildim tekrardan yükledim yine yok. tüm hesaplardan çıkış yapıp tekrardan girdim yine yok. sebebi ne demek acaba ve ne yapabilirim?

 8. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Abi telefon j7 prime bende yok bu ozelik

 9. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Bendede soru sor çıkmıyor sorun problemlerinden var mı ?

 10. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Benim İnstagram da 4 hesap var bütün hepsine giriyorum hepsinde bana soru sor diye isimlendirilen şey son modeli ama ana hesabımda yani kendi hesabımda çıkmıyor ne yapmam lazım???Yardım Lütfenn

 11. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Abi androidde sprulan sorulara cevap verirken arka plana foto koyamıyoruz sebebi ne demek? Yalnız ios ta mı cevapların arka fonu değiştirilebiliyor?

 12. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Kendi hesabimda çıkmıyor fakat ötürü hesaplarda son modeli kullanan kişiyi silip tekrardan yükleme ön bellegi temizleme hepsini denedim ama sorun giderme olmadı araştırıyoruz birseyde bulamadık yardım lütfen..

 13. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Nie benim olmuyor çıkmıyor

 14. Teknoloji Dostu dedi ki:

  bi hesapta olup bi hesapta olmuyor

 15. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Kendi hesabımda sor ekrandan çıkmıyorr

 16. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Bendede olmuyor, cevabi birinde varmi?

 17. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Başka hesabımda oluyor ama kendi hesabımda olmuyor

 18. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Uygulamayi RICKAleyin

 19. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Çıkmıyor bende. çıkartarak hesaplarıımda var ama ana hesabımda çıkmıyor. Ne yapmam lazım?

 20. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Benim anket, gif, soru sorma gibi kriterlerim çıkmıyor sebebi ne demek sizce? göz atılırsa bir hesap açtığım da oluyor fakat kendi hesabımda olmuyor sadece

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

   Bendede fark eden sorun var sebebini internette baya araştırdım herhangi bi cevapa ulbasmaya dirençlidım..

" Instagram Bana Soru Sor ekrandan nasıl kullanılır? konulu haberimizde Ricka.info olarak sizlere Instagram Bana Soru Sor ekrandan nasıl kullanılır? ile yükseltme son olayları aktarmak istedik. Hemen düzenlediğim Instagram Bana Soru Sor ekrandan nasıl kullanılır? ile yükseltme yorum ve memleketimizleri inceleyerek sizlerde memleketimiz bildirebilirsiniz. "