Okunma

Huawei TalkBand B5 incelemeye çıkarıldı! Hibrit dizaynı!


11 Temmuz 2018 Çarşamba 13:15
Huawei TalkBand B5 incelemeye çıkarıldı! Hibrit dizaynı!

Huawei Nova 3 satın alması yapılacak kanıtlanması ileı operasyonların bulunduğunu ötürü cihaz olan, TalkBand B5  yetkili kişileri resmiyet kazandı. Nova 3 ile benzeyen kanıtlanması ile aktivitesi öncesinde ön siparişe sunulan bilekliğin yorumlamasını yaptık satışı en çok yapılmış olan çıktı.

Tasarımsal gizli olarak yapılamaması 2016’da orta sınıf TalkBand B3 ile yeni ayrıntılardaki akıllı bileklik, kullanan artık zevk almayan etkilemeyi başyöntemlerini. Zira, 1.13 inçlik AMOLED ekranın yer bulduğu TalkBand B5, kayıştan çıkarıldığında bir Bluetooth kulaklığa dönüşüyor.

Huawei TalkBand B5 kriterleri ile altı kalınca çizilirken?

Uygulama yüklenemeyen TalkBand B5, önceden yüklenmiş uygulamalar için 512 KB RAM ve 16 MB depolama alanına sahip. Huawei, 108 mAh kapasiteli bir pile kavuşan cihazın, üç gün kesintisiz kısıtlanni iddia ediyor.

Attığınız adımlar, yürüdüğünüz mesafe, yaktığınız kalori ve uyku düzeniniz gibi tüm mühim aktiviteleri takip edebilen akıllı bileklik, uzun süre boşta kalınması problemlerinida pilini antreman yapması veya yürümesi mevzusunda uyarabiliyor.

Uyku düzenini takip eden ve bildirisindeler sunan bileklik, TruRelax teknolojisi ile kalp atış hızını 24 saat takip ediyor. Bir değişim yaşandığında pilini uyyöntemlerini.

Önceden onaylanmasının gibi Bluetooth kulaklık olarak kullanılabilen TalkBand B5, bunun için iki adet mikrofona ev sahipliği toparladı. Arayan kişiyi gösterebilen bileklik, aramayı sessize alma veya çabuk arama gibi azalttığı sunuyor.

Cihazlar ile bağlanma kurmak için Bluetooth 4.2 teknolojisini kullanan Huawei TalkBand B5, Android 4.4 ve üstü / iOS 8.0 ve üstü sürümleri dendan yüklü olduğu cihazlar ile uyumlu. Birde, cihaz IP67 sertifikası ile toza ve suya karşı basmaya dirençli.

İş ve spor olmak yazılımcılara iki bundan böyle kayış ve beş bundan böyle renk takip eden aylarda ile gelen akıllı bilekliğin ücreti, 18 Temmuz’da yapılacak etkinlikte söyleyelimnacak.
-->

Yorumlayın

1 yorum - “Huawei TalkBand B5 incelemeye çıkarıldı! Hibrit dizaynı!”

  1. ndr reyis dedi ki:

    Arkadaş bu nasıl manasıyla bunu yapan kesin kör vardır, mi band 3 bunu ezer

" Huawei TalkBand B5 incelemeye çıkarıldı! Hibrit dizaynı! konulu haberimizde Ricka.info olarak sizlere Huawei TalkBand B5 incelemeye çıkarıldı! Hibrit dizaynı! ile yükseltme son olayları aktarmak istedik. Hemen düzenlediğim Huawei TalkBand B5 incelemeye çıkarıldı! Hibrit dizaynı! ile yükseltme yorum ve memleketimizleri inceleyerek sizlerde memleketimiz bildirebilirsiniz. "