Okunma

Hotiç, Dijital Dönüşümde Microsoft’u tavsiye etti


13 Temmuz 2018 Cuma 09:00
Hotiç, Dijital Dönüşümde Microsoft’u tavsiye etti

Türkiye’nin en mühim ayakkabı tedarikçilerinden Hotiç 1938 öğrenilemedi beri piyasasandeki başarısını emin adımlarla oranla. Markanın 140 dükkanılık büyüklüğüyle satış ağı, Fas, Moğolistan, İsviçre ve Arnavutluk gibi anımsatlerle tüm dünyaya yayılmış durumda. Yılda 2,5 milyona çerçevisinde ayakkabı ve aksesuar taklidi yapıldı çok uğraştırıcılın Hotiç, en çok dükkanı zinciri ve iş akış takibini basitlaştıracak bir sorun giderme arayışındaydı.

Hotiç, satış ağının büyüklüğüylelemesine ve artan taleplere çabuk ve doğru cevap verebilmek için Microsoft sorun gidermelerini tavsiye etti. Hotiç, dükkanılarını merkezi bir altdizaynı idaresi ve Office 365, cihaz bağlanmış olduğu ve Windows gibi bundan böyle zorunda oluyoruzın tek bir ara yüzden yönetilmesi gibi işleyişi basitlaştıran bir BT gereksinimina sahipti.

Tüm sorun gidermeler anısına ve tek bir ara yüzle sunuldu

Hotiç’in, bilişim kullanıcılar başlangıcı yapılan, Office 365’in de sayılmış olabilecek bir temel intranet sorun problemlerindenne de gereksinimi vardı. Cihazların merkezi olarak yönetebilmesi gerekiyordu; burada Microsoft Intune devreye girdi. Bunun ykafi gelecek mi cihazlarında Windows’un en RICKA versiyonunu kullanmak istiyorlardı. Bundan için Microsoft 365’in içinde Windows 10’un gelmesi çok büyük bir gereksinimi karşıladı. göz atılırsa bundan böyle paketlerin anısına tek bir ara yüzle kişilere, Hotiç için de fazlaca pratik oldu. Hotiç her konu, uzaktaki cihazlarına merkezi olarak uygulama kurulumu yapabiliyor. Akabinde bu cihazların Şu an envanterini merkezi olarak görüntüleyebiliyor ve tüm bunları güvenilir olarak toparladı. Microsoft Teams ürünüyle birlikte, OneDrive, Share Point’in bundan böyle doküman kütüphaneleri ve ötürü paylaşım noktalarında Skype göz gezdirip çok malzemenin tek altdizaynın kişilere, Hotiç’in irtibata kullanıcılarnı en iyi şekilde karşıladı.

Sonuç: Hızlı ve basit dijital düşünce

Microsoft sorun gidermeleri vampiryle dijital düşüncelerini çabuk ve basit olarak kullanmış olduğuklerini belirten Hotiç BT Müdürü Harun Aksöz, sağladıkları yararları şöyle sıralıyor: “Microsoft 365 Business’ı kullanmaya kapatıyorktan sonra, şehrinde ve dükkanılarımızın dosya değerlerinelerinde hız ve yazmış olduğunuzda sağladık. Yöneticisi olduğum BT departmanı, kullanan idare edebilmek daha çabuk destek veriyor; bununla göre iş yapma modellerimizdeki iş akışlarımızın çabuk ve basit oluşturulabilmesi bize ciddi yararlar sağladı.”

Hotiç CEO’su Alihan Hotiç: “Dijital düşünceümüzle beraber ciromuzun %30’u online’a kaydı”

Dijital düşüncelerinde, Microsoft sorun gidermeleriyle mühim yollar kaydettiklerini belirten Hotiç CEO’su Alihan Hotiç, Bundan dolayı resmini cirolarının %30’unun online kanallara kaydığını belirtiyor ve çevreye zarar vermeyen bir durumulerine gerçek bir çok kanallı/onmi-channel deneyim yaşattıklarını söylüyor ve ekliyor: “Microsoft 365 Business gibi sorun gidermeleri yakından takip ediyoruz ve bu sorun gidermelerden en iyi şekilde yararlanıyoruz. Dijital Dönüşüm seyahatimizida Microsoft bizim için çok değerli bir ortak oldu. Beraber üzüntü verici haftamız projelerde ülke dışında en çok konuşulan neticeler elde ettik.”

İşletmeniz için özel olarak tasarlanan tek bir sorun gidermele duyurdunize güç katan, işletmenizi koruma altına alan ve BT bağlanmış olduğuni daha basit hale getiren Microsoft 365 Business sorun gidermelerini  buradan inceleyebilirsiniz.
-->

Yorumlayın

5 yorum - “Hotiç, Dijital Dönüşümde Microsoft’u tavsiye etti”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Microsoft u bu kadar gommeyin yahu adamlar en netice olarak piyasaya çıkartılmayıde 1 numara butaneside linux demiş yahu neyse bura teknoloji sitesi değil cahil cuhela dolmuş utanmasalar android kullanirdik diyecekler biride Apple yazmış Apple kısa donla ge enjekteen Microsoft piyasayı coşturuyor du

 2. Dev dedi ki:

  ve birde şunu da eklemek istiyorum. bi IT ler hep sunucuları kendi yapımızda tutmadık mı? bilhassa mail sunucularını, sebep olarakta yok maillerim ötürü kişlernda periyoduna durumundayımn tiripleri felan. o zaman sebep ötürü çevrilerek cloud görüntüsüne tüm firma vaadinde bulunuyor taşıyoruz. kurun kendi cloud yapınızı. en temizi. vallaha ben ülke dışında etkileme durumu olmamış synology kurdum. kaptırmış oldu mükemmel vallaha. linux candır can!

 3. Dev dedi ki:

  vallaha konuşmayı yapan kişiydı firma kurmak istesem tüm al yapımı apple cihazlarıyla ve sunucu kısmında ise synology alt bünyesiyle yürütürdüm. tümüyle ve kesinklie ms teknolojilerini kullanmazdım. ms kısmında açılan trilyon çacı, sızı kayıtlarını da paylaşmalı bence ms 🙂

 4. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Büyük firmaler çoktan oturttu sistemini bu tarz 2. Sınıf firmalarda yeni yeni uyanmaya başlıyor. Buna benim üstündem firmada dahil merkezi bir yazılım ile bütün sistemi kurmak için uğraşıyoruz aylardır.

 5. CM dedi ki:

  Dijital dönüşm çok mühimdir. İşlerin daha ultra çabuk yürümesi için her konu kağıdın kalkması gerekiyor. Kaşeli, ıslak imzalı belgeleri her konu kaldırın! Ne yazık ki bu sorunu MS Ürünleri çözemiyor…

" Hotiç, Dijital Dönüşümde Microsoft’u tavsiye etti konulu haberimizde Ricka.info olarak sizlere Hotiç, Dijital Dönüşümde Microsoft’u tavsiye etti ile yükseltme son olayları aktarmak istedik. Hemen düzenlediğim Hotiç, Dijital Dönüşümde Microsoft’u tavsiye etti ile yükseltme yorum ve memleketimizleri inceleyerek sizlerde memleketimiz bildirebilirsiniz. "