Okunma

Hacker’lar, ABD ordusuna ait bilgileri 150 dolara satıyor!


12 Temmuz 2018 Perşembe 09:54
Hacker’lar, ABD ordusuna ait bilgileri 150 dolara satıyor!

Recorded Future‘a olanağı Insikt Group duyurdu yayın yapanlar ay bilgi edinmek için Dark Web ek ürünlerin azaltmış olsa araştırmalarda ABD’nin gizli dökümanlarının tecrübe edebileceksiniz olduğunu fark ettiler. Bir hacker daha ordunun sınıflandırmaya bile almadığı bir drone’nun dosyalarını ucuz fiyata satışını yapacak çıkdoğru olduğutı.

Dark Web ek ürünlerinn drone dökümanları alıcılarını bekliyor

Ekibin yaşadığı ilk şok çabuk olarak atlatıldıktan sonra, bu problemlerini aslı olup olmadığını araştırmaya kapatıyorlar. Söz mevzusu hacker, Amerika ordusunun Reaper drone‘una ait dosyaları sadece 150 dolardan satıyordu. Dosyaların gerçekliğini doğrulamak için hacker’a ulaşıp araştırma azaltmış olsandaysa, karşılarındaki bireyin hakikaten de dosyaları ele geçirdiğini anlamışlardı.

yaptı hacker barındırma durumundanan satılan sadece drone dosyaları değildi. M1 Abrams tankına ait bakım klavuzu, senesini materyalleri göz gezdirip çok veriyi de satmaya çalışmaktadu. Hacker’ın bu dosyalara kısmında ise düşündüğümüzden konuşmayı yapan kişiydı basit olmuş. Olayın ilk önce konu ek ürünlerin çalışmalarını süratlendıran takımı, drone dökümanlarının tutulduğu bilgisayarın şifresinin fabrika kullanmak isteyebileceğiniz döndürüldüğünden beri hiç değiştirilmemiş olduğunu fark ettiler.

Ne diyelim, insan bir şifre koyar…
-->

Yorumlayın

3 yorum - “Hacker’lar, ABD ordusuna ait bilgileri 150 dolara satıyor!”

  1. Anonim dedi ki:

    ufo teknolojisini isteyip arabalardan sıkılan; Tesla ‘nin konu ile yükseltme çalışmaları vardı ama kimsenin işine gelmediğinden tepetakla ettiler.

  2. mataramasuko dedi ki:

    Şu ufo larında teknolojisini alsanız ne var sıkıldık arabalardan uçmak istiyoruz

  3. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Istihbarat sağlam heralde helal olsun

" Hacker’lar, ABD ordusuna ait bilgileri 150 dolara satıyor! konulu haberimizde Ricka.info olarak sizlere Hacker’lar, ABD ordusuna ait bilgileri 150 dolara satıyor! ile yükseltme son olayları aktarmak istedik. Hemen düzenlediğim Hacker’lar, ABD ordusuna ait bilgileri 150 dolara satıyor! ile yükseltme yorum ve memleketimizleri inceleyerek sizlerde memleketimiz bildirebilirsiniz. "