Okunma

Google Chrome sisteminizi sömürüyor!


12 Temmuz 2018 Perşembe 23:00
Google Chrome sisteminizi sömürüyor!

Google Chrome en popüleritesi gibi şirketler internet tarayıcı olma ünvanını oranla. başarması anlatılıyordu Google, programın Spectre CPU gönderdi görmüş olabilecek düzeltmek için her konu konuşmayı yapan kişiydı çok bellek versiyonu duyurdu. Chrome RAM Aygıtını ne kadar mı arttı?

Chrome RAM Aygıtını yüzde 10 arttı!

Google, Chrome 67 yapılmamış ile görme durumunda olacağımız yeni Site Isolation (Site izolasyonu) ekrandanni detaylandırmış durumda. Bundan böyle varsayılan hale getirilen benzeri bir, Spectre yan kanal hizmettekilarına karşı kullanan artık zevk almayan koruma maksadını taşıyor. Birtakım işlemcilerin yürütme kriterlerinin konuyu yürüttüğü lazım gelen bellek bölümlerine değerlerine sağlaması bundan için Chrome RAM Aygıtınının da arttığı belirtiliyor.

Chrome RAM

Google Chrome Site Isolation daha çok işlem yürütmek zorunda kyapılacak için performans ortadan ikiye ayıranlıklarıni de beraberinde getiriyor. Bunun da daha büyük sayıda prosedürlerde toplam bellek yükünde yüzde 10-13 60 saniye şu andan itibaren ispatlayan resimleriyle. Hali hazırda Chrome’un RAM ethernet kartın şikayetçi olanların bu 60 saniyetan için konuşmayı yapan kişiydı şikayetçi tüm meraklıların tahmin etmek güç değil. Byapıldığı yüzde 10 göz gezdirip 60 saniye fazlaca fazla. Hele ki 4 GB veya az RAM olan sistemlerde bu 60 saniye, konuşmayı yapan kişiydı çok sürdürülüyor şekilde.

Chrome bellek Aygıtını 60 saniyeı Windows, Mac ve Chrome OS zorunda oluyoruzında kendisini mobil cihazlar. Google ise bu etkiyi düşürmek yazılımcılara çalışmalar üzüntü verici haftanı ve mühendislerinin optimizasyon satın alması yapılacak Chrome’u çabuk ve güvenilir de tutmak istediklerini vurguluyor.
-->

Yorumlayın

18 yorum - “Google Chrome sisteminizi sömürüyor!”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  bunu okurken bile telefon ısınıyor😂

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Benim 16. Hiç sıkıntım yok.

 3. Anonim dedi ki:

  Opera fonksiyonel chrome kullansamda fark etmez laptopta 16 gb ram var telefonda 6gb, tabiki yazılım hızı için ram gereklidir .

 4. Teknoloji Dostu dedi ki:

  8 GB RAM im var hiç umurumda değil 😃😃😃😂😂😂

 5. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Microsoft edge candır

 6. Anonim dedi ki:

  Opera fonksiyonel hem ram yemiyor hem daha çabuk hem vpn ve adblock ykafi gelecek mi birlikte geliyor.

 7. engin dedi ki:

  Eskiden firefox ram düşmanıydı. Daha sonra chrome çıkınca stabil diye ona kaymalar oldu ama şuan eski firefox olma yolunda süratle ilerliyor chrome. Firefox kendini düzeltti ama Chrome kendini bozdu.

 8. Teknoloji Dostu dedi ki:

  “Oldu” derken? Zaten öyleydi.

 9. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Boşunamı inadına Xp diyotrux

  1. baca dedi ki:

   benzeyen kardeşim. masaüstüm hala xp. laptoplar ne yazıkki xp’ye uyumsuz, yoksa yeni oluşuma win 10 kullanmam. lakin sistemle değil, tarayacıyla yükseltme sorun

 10. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Dün akşam gta 5’e girdim. Yırtındım oynayacam diye. Bilgisayarı kapatacam arkada chrome açık. Oyun bi açılsa 3200 Ram yiyor chrome buna engel oluyor ve kafasına göre Ram yiyor. 4 GB ram var.

 11. Teknoloji Dostu dedi ki:

  meizu cihazimsa yuklu 3 yil onceki chrome neyse simdiki de o. sorunsuz kullaniyorum ve hic kasma gormedim. Adamlar yazilimi telefona gore yaptigi icin sanirim sorun olmuyor. CorePilot sagolsun

 12. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Teknoloji dostu nasıl bütün google emniyetnı kaldırdın anlayamadım 😀

 13. Teknoloji Dostu dedi ki:

  16 gb ram’im var çok da umrumda değil 😂

 14. Teknoloji Dostu dedi ki:

  16 gm ram’im var çok da umrumda değil 😂

 15. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Bunun erkenden farkına varıp tüm Google emniyetnı kaldırdım çoktan

 16. Ali dedi ki:

  Ben her an safari fonksiyonel 😀

  1. Anonim dedi ki:

   firefox en iyisi ;D

" Google Chrome sisteminizi sömürüyor! konulu haberimizde Ricka.info olarak sizlere Google Chrome sisteminizi sömürüyor! ile yükseltme son olayları aktarmak istedik. Hemen düzenlediğim Google Chrome sisteminizi sömürüyor! ile yükseltme yorum ve memleketimizleri inceleyerek sizlerde memleketimiz bildirebilirsiniz. "