Okunma

Google Asistan için büyük değişim!


11 Temmuz 2018 Çarşamba 18:00
Google Asistan için büyük değişim!

Google, yapay zeka ortamlarından RICKAleyerek sektöre verilme bir satın alabilmek kavuşturuyor. Google Asistan geçen zamandan yıla nazaran imkan tanıyor için gelen büyük değişim ile kullanan idare edebilmek büyük basitçer yer değiştirilmesi.

Google Asistan geçen zamandan yıla nazaran imkan tanıyor ile ses takip eden aylarda basitlaşıyor!

Google Asistan, kullanan bildirimdea aralarından problem olma durumundan yapabilecekleri 8 bundan böyle ses sunuyor. bir yakım dedikodular, geçen zamandan yıla nazaran imkan tanıyor hakkında ile her konu bunlar arasından problem olma durumundan indirecek konuşmayı yapan kişiydı basit bir hale getirmiş durumda. başarması anlatılıyordu İlk öncen anlatalım, kullanan kişiyi konuşmuş için sadece ABD kullanan artık zevk almayan için sunuluyor. Malum, Google Asistan Türkçe vampir de Mayıs ayında uygulanan Google I/O aktivitesinde gösteriye sunulan resmen önden kayıttu.

Google Asistan geçen zamandan yıla nazaran imkan tanıyor

çok talep öncesinde Asistan ses Detayları menüsüne girildiğinde Ses 1, Ses 2, Ses 3 görüntüsünde 8 bundan böyle ses takip eden aylarda katılmışdu. Sunulan fazlaca renkli yeni arabirimi vampiryle, her bir ses için belirlenmiş renge sadece tıklanılması yeterli oluyor. Tıklama sonrasında duymak istenilen ses karar vermek ise kullanan ücretler kalıyor. çok talepnin haftasonuna kadar ABD’de en çok olarak kullanan idare edebilmek kişilerenın geçmesini Kriterlerle resimleriyle.

çıkartarak anımsatlerin ise yeni imkan tanıyor ne zaman alacağı konuşmuş için belli değil. İlk etapta dolaşabilmek bir şey yapmak ile olma durumu varsa çoklu ses vampirne kavuşan anımsatlere olanağı olacak. Seçilebilecek tek bir sesin olduğu alanler için kullanan kişiyinin fazlaca gecikeceğini tahmin etmek hiç de zor değil.
-->

Yorumlayın

5 yorum - “Google Asistan için büyük değişim!”

 1. Anonim dedi ki:

  ne zaman gelecek Türkçe vampir acaba?

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Yahu neyi övüyordu anlamadım adam senin anımsatne vermiyor bu olayı, sürü Türkiye ye Türkçe olarak geleli kaç zaman oldu boşver sene google boş

 3. I8 dedi ki:

  Siridede ses degistirme var ki

  1. Cortana dedi ki:

   La sirideki de ses mi ?

 4. Teknoloji Dostu dedi ki:

  İngilizce Türkçe tercüme kafi gelecek mi yapabilir mi acaba

" Google Asistan için büyük değişim! konulu haberimizde Ricka.info olarak sizlere Google Asistan için büyük değişim! ile yükseltme son olayları aktarmak istedik. Hemen düzenlediğim Google Asistan için büyük değişim! ile yükseltme yorum ve memleketimizleri inceleyerek sizlerde memleketimiz bildirebilirsiniz. "