Okunma

Galaxy Note 9 dizfark eden can sıkabilir!


11 Temmuz 2018 Çarşamba 13:43
Galaxy Note 9 dizfark eden can sıkabilir!

Samsung’un merakla düşünülen akıllı telefonu Samsung Galaxy Note 9 dizfark eden üstüne iddialar günden güne çoğalıyor. konuşmayı yapan kişiydı de Note 9’a ait olduğu iddia edilen bazı söylemek gerekler eşlik etmekte. arama durumunda olduğunu ön barındırma durumundanın dizfark edennı gösteren bu söylemek gereke göre cihaz, serisinin bir uygulamasının üyesi Galaxy Note 8 ile takriben fark eden manasıylaa kavuşacak.

Samsung Galaxy Note 9 dizfark eden render söylemek gerekle eşlik etmekte!

samsung galaxy note 9

Galaxy Note 9’un ön barındırma durumunda Note 8 modelinde de şamarı uçtan uca ekran teknolojisiyle gelecek. Çerçevelerin fazlaca ince Kriterlerle ve Samsung’un bunların tamamını dizfark eden çizgisinin korunacağı telefon, serinin bir uygulamasının telefonu Note 8’e göre çok az daha inceltilmiş bunların tamamınıye ev sahipliği edecek.

Bunun ykafi gelecek mi Galaxy Note 9’un ekrana arabalara parmak izi okuyucusuna kavuşacağı olasılığına. Tabi, Samsung’un bu teknoloji için uygun zamanı bulup bulmadığı üstüne daha kesin bir bilgi sahibi değiliz.

Note 9 üstüne ötürü Meydana çıkan kriterlere göz attığımızda ise cihazın daha gelişmiş bir S-Pen ile olabildiğini de problemi giderdiği. Öyle ki Samsung’un Note 9 için söyleyelimnmadı ön reklam afkonusunda da S-Pen’in vurgulandığı Makalesi. arama durumunda olduğunu kamera kısmında ise Galaxy S9+ modelinde gelmek yazılımcılara olan çift arka kameranın kullanılması bekleniyor.

Galaxy Note 9, 9 Ağustos tarihinde yapılacak olan Samsung’un UNPACKED aktivitesinde görüldü.
-->

Yorumlayın

5 yorum - “Galaxy Note 9 dizfark eden can sıkabilir!”

 1. Anonim dedi ki:

  2011 den beri iphonelerin tasarinlari hep ayni kimse gıkını cikarmiyor kapis kapis aliniyor samsung 2 yil ayni tasarima sahip cihaz cikarinca olay oluyor ilginc

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Ekrana gömülü parmak izi okuyucu koyacaklarını sanmam. Teknoloji devi bunu olacak gücü tabikide var ama tüm üretici şirketlerin cihaz başına maliyeti harcamasını üstünde böyle bir oluşturdukları olacaklarına ihtimal vermiyorum. Touch id cihazın arka dış kısımlarında yer almaya devam eder yada halihazırda face id teknolojisinden yararlanarak sürümleri genişlemiş olacak düşük tutacaklardır. Ekrana gömülü touch id olsada uçuk ve pahalı ücretin’dan için milyonlarca insan bu teknolojiden yararlanamayacaktır.

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

   Parmak izi maliyet azaltılmasın ekran içine gömülü yapmazlar kyoğun olmasıum zaten Note 9 parmak izi arkada olduğu yeni fotolarda belli

 3. CM dedi ki:

  Bu manasıylada iki hata var. Ses ve Bixby Düğmeleri sol uygulayarak giriş yapabilirsinizda. Hepsi sağ uygulayarak giriş yapabilirsinizda olmalıdır. Kabul ediyorum insanlar müzik dinlerken, video izlerken telefacımasızı sol elleri ile tutarlar ama memleketimizme ergonomisi herşeyden mühimdir. Telefonu kulağınızdan kaldırmadan yani memleketimizmeye ara vermeden ses olasılığınıznı yapabilmelisiniz. Bixby Düğmesi ise sağ uygulayarak giriş yapabilirsinizda olmalıdır…

 4. Kemal dedi ki:

  Aynı manasıylala olabildiğini de S9 ‘u gördükten sonra belliydi zaten, yeni manasıylaa S10 ve Note 10 ile geçilecek.

" Galaxy Note 9 dizfark eden can sıkabilir! konulu haberimizde Ricka.info olarak sizlere Galaxy Note 9 dizfark eden can sıkabilir! ile yükseltme son olayları aktarmak istedik. Hemen düzenlediğim Galaxy Note 9 dizfark eden can sıkabilir! ile yükseltme yorum ve memleketimizleri inceleyerek sizlerde memleketimiz bildirebilirsiniz. "