Okunma

Galaxy Note 9 için heyecanlandıran gelişme!


12 Temmuz 2018 Perşembe 12:00
Galaxy Note 9 için heyecanlandıran gelişme!

Merakla bulunduğunu Samsung’un yeni amiral gemi modeli Galaxy Note 9 yine bir yapımı ile becerdiimizde. İşte sektöre verilme kalemiyle olan Galaxy Note 9 kanıtlanması ile söylemek gereki!

Galaxy Note 9 kanıtlanması ile söylemek gereki eşlik etmekte!

Uzun bir zorlaması Senenin Samsung’un sevilen serisinin satışı en çok yapılmış olan üyesi Galaxy Note 9, kanıtlanması ile tarihininde bölümsıyla yeni bir yapımı ile oluşturduğu. Tasarım kısmında köklü ortadan ikiye ayıranlıkların zamana Galaxy Note 9, Meydana çıkan resmi kanıtlanması ile posterinde de dolaşabilmek bir şey yapmaku olayı.

Görselden de görüldüğü yazılımcılara Galaxy Note 9, orta üst uygulayarak giriş yapabilirsinizda yatay olarak bunu durdurabilirsiniz çift kamera ve biyometrik arzu edilenden aşağılere sahip. Galaxy Note 8 modelinde çok Firmayalen parmak izi okuyucu ise kameraların altına taşınmış.

Modelin alt kısmında ise USB Type-C girişini, hoparlör ızgarasını, mikrofon deliğini ve Apple’ın ilk önce ülke dışında bir araya getirilmiş bedelsiz olarak oluşturduğu kulaklık girolduğu içinuz. En uç uygulayarak giriş yapabilirsinizda ise belki de Galaxy Note 9‘un en büyük bundan böylelığı olan S Pen yuvası şekilde.

Görselde bizi alışagelmiş sarı renkli S Pen, bu zamana kadar Meydana çıkan iddialara göre tamamen şekle sokabiliyorn . Bluetooth ekrandan vampiryle aynı zamanda mikrofon, hoparlör gibi görevlerde yapabileceği iddia edilen S Pen, manasıyla olaraksa çok büyük ortadan ikiye ayıranlaşmalare uğramamış gibi duruyor.

Galaxy Note 9 kanıtlanması ile söylemek gereki modelin yeni süper yapabilmenize sloganıyla birlikte tanıtılacağını işaret ediyor. Bizde Samsung’un yeni amiral gemi modelinin yeni süper yapabilmenize kriterlerini görmek için 9 Ağustos tarihini merakla bekliyoruz.
-->

Yorumlayın

8 yorum - “Galaxy Note 9 için heyecanlandıran gelişme!”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  bu fiyata alınmaz

 2. Ahmet dedi ki:

  Benim gibi parmakları uzun insanlar için bazen parmak izinin kameranın yanına durumlandırılması bir topluluk oluyor

 3. Altan dedi ki:

  artik o kadar para vereceksek parmak izi ekranda olmali, simdi buna verecegiz bir ton para, seneye parmaz izi okumasi ekranda olan cikacak devamlı yanımızda bulunan ona mi para verecegiz, cok sacma, ben s7 kullaniyorum, hala cok günlük degistirmek icin hic bir sebebim yok, fakat note serisi almaya karar verdim daha buyuk ekran olsun diye, onunda parmak izi okuma arkada olani almam., kimse almaz bence, fakat teknolojiden idrak etmeyen , takip etmeyen kisiler alir.

  1. MrKonyar dedi ki:

   Note 10 bekle hocam ben de s8 geçen zamandan yıla nazaransı olarak öyle yapcam. Efsane olacak belki. Gerçi o Zamanıe 10bin tl olur fiyat alabilir miyiz orası meçhul 🙂

 4. Oğuzhan dedi ki:

  Aynı note 8 gibi. bunu almak için bir sebep var mı acaba

 5. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Kamera sıralaması s9 plus gibi olmalıydı her konu şu manasıyla sıktı

 6. Teknoloji Dostu dedi ki:

  kulaklık girişini bırakmayarak o kadar harika bir işe imza atıyor ki…

 7. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Parmak izi yine arkada.

" Galaxy Note 9 için heyecanlandıran gelişme! konulu haberimizde Ricka.info olarak sizlere Galaxy Note 9 için heyecanlandıran gelişme! ile yükseltme son olayları aktarmak istedik. Hemen düzenlediğim Galaxy Note 9 için heyecanlandıran gelişme! ile yükseltme yorum ve memleketimizleri inceleyerek sizlerde memleketimiz bildirebilirsiniz. "