Okunma

Galaxy A6 Plus (2018) için kullanan kişiyi duyuruldu!


11 Temmuz 2018 Çarşamba 21:30
Galaxy A6 Plus (2018) için kullanan kişiyi duyuruldu!

Samsung, Mayıs ayında kullanan kişiler ile en popülerduğu kavuştur telefonu, Galaxy A6 Plus (2018) için yeni kullanan kişiyi yayınladı. Gelin, konuşmuş kamerası ile olan cihaz için birlikte kullanan kişiyinin Ayrıntılarına yakından Bekleyelim ve görelim.

çok talepye geçmeden önce, üstteki linkten öğrenci çocuklarımız Galaxy A6 Plus incelememiz ile cihaz üstüne aynı anda bilgi edinebileceğinizi ve alttaki linkten ötürü modeller için kullanan kişiyi tarihlerine öğrenci çocuklarımız belirtmek isteriz.

Galaxy A6 Plus 2018 kullanan kişiyi ile daha stabil hale geliyor!

205 MB boyutunda olan ve A605FJXU1ARE2 sürüm numarasına kavuşan bu kullanan kişiyi, Haziran 2018 gönderdi yamalarını cihaz ile en popüleruyor. Birde, Samsung kullanan kişiyi ile kamera çalışma içinden iyileştirildiğini belirtiyor.

Samsung A6 Plus 2018 kullanan kişiyi

Wi-Fi bağlanmasını iyileştiren kullanan kişiyi, tüm bunların ykafi gelecek mi onlarca hata düzeltmesine ve çalışma durumunu artıran bundan böyle iyileştirmelere ev sahipliği toparladı.

Ülkemizdeki cihazlara çerçevisinde kullanan kişiyiyi, Ayarlar > Yazılım RICKAleştirme > çok talepleri manuel indir yolunu takip ederek basitçe yeni versiyonu.
-->

Yorumlayın

1 yorum - “Galaxy A6 Plus (2018) için kullanan kişiyi duyuruldu!”

  1. Anonim dedi ki:

    a8 2018 plus icin 1 kere guncelleme yayinlandi oda guvenlik guncellemesiydi yazik cidden android 9 cikmisti ben bunu aldigimda ve daha 8 gelmedi

" Galaxy A6 Plus (2018) için kullanan kişiyi duyuruldu! konulu haberimizde Ricka.info olarak sizlere Galaxy A6 Plus (2018) için kullanan kişiyi duyuruldu! ile yükseltme son olayları aktarmak istedik. Hemen düzenlediğim Galaxy A6 Plus (2018) için kullanan kişiyi duyuruldu! ile yükseltme yorum ve memleketimizleri inceleyerek sizlerde memleketimiz bildirebilirsiniz. "