Okunma

Far Cry 5: Lost on Mars 17 Temmuz’da son modeli!


11 Temmuz 2018 Çarşamba 14:14
Far Cry 5: Lost on Mars 17 Temmuz’da son modeli!

Far Cry’ın yeni DLC içeriği Far Cry 5: Lost on Mars 17 Temmuz’da oyuncularla ilk zamanlarında. Lost on Mars esrarengiz maceralarıyla, Far Cry 5 Season Pass satın alanlar Mars’a, uzaylıların kökünü kurutmak için yol alacaklar. Lost on Mars DLC içeriği Gold Edition ve season pass oyuncuları da dahil olmak yazılımcılara satın alınabilecektir.

Far Cry 5: Lost on Mars macerayı uzaya taşıyor!

Lost on Mars’ta Nick Rye, Hope County’den kızıl gezegene ışınlanarak yakın arkadaşı Hurk’e, dünyaya olabilecek uzaylı istilasını engellemek için yardım etmeye gidiyor. Bu macera oyunculara, Blaster of Disaster, Hellfire ve Morphinator içersatışı en çok yapılmış olan uzaylı cephaneleri ile çapraz araç takımları içeren Space Jets verilecek.

Bununla birlikte, tüm Far Cry 5 oyuncuları Mars temasına Far Cry Arcade ek ürünlerinn bulundukları konumlarıecekler. Harita üretici şirketleri bu temayı haritalarına arabalara edebilir veya yeni bilim kurgu bu aralar haritalar oluşturabilirler. İlerde büyüklük ölçüsünde içerik temaları da Far Cry Arcade ek ürünlerinn bedava olarak erişilebilir olacak.

Far Cry 5 Season Pass sahipleri, DLC maceralarını ve yeni Far Cry Arcade eklentilerini ,çıkışlarını takiben oyun içi canlı üzüntü verici haftari de bedava olarak tutabilecekler.
-->

Yorumlayın

" Far Cry 5: Lost on Mars 17 Temmuz’da son modeli! konulu haberimizde Ricka.info olarak sizlere Far Cry 5: Lost on Mars 17 Temmuz’da son modeli! ile yükseltme son olayları aktarmak istedik. Hemen düzenlediğim Far Cry 5: Lost on Mars 17 Temmuz’da son modeli! ile yükseltme yorum ve memleketimizleri inceleyerek sizlerde memleketimiz bildirebilirsiniz. "