Okunma

Elon Musk, Tesla Model Y için yeni ipucu verdi!


11 Ağustos 2018 Cumartesi 10:53
Elon Musk, Tesla Model Y için yeni ipucu verdi!

Tesla Model X, Model 3, Model S’in ilk önce, zaman önce Tesla Model Y için yeni ipucu geldi. Elon Musk sabah saatlerinde attığı tweet ile yeni modelin yolda olduğunun sinyallerini verdi.

Tesla Model Y ile S3XY dörtlüsü tamamlanacak

Aslına savunmasını yapamazsınız Tesla modellerinin isimleri bir kelime oyunundan ibaret. Ürün kategorisinenu “SEXY” olarak tamamlamak isteyen Elon Musk ve duyurdu, bunu yapmaya çok yakınlar. Yeni modelin bildirisu için geri sayıma geçilirken, bu onu bütünleyenn taraflarıyla klasmanda Kriterlerle şu bilinmezlere merak mevzusu.

En son 30 Temmuz‘da attığı tweet’lerde Model Y ismini geçiren Musk, bu tweet‘lerinde Model X iskeleti üstüne inşa edilecek bir minibüs projesinden bahsetmişti. Zaten Y’nin yükseltme programn ilk önce bu oluşturularakı aracın da kanıtlanması ileını göreceğiz gibi kaldırmak için.

Yeni elektrikli otomobil düşünceleri, veya neye benzeyecek birkaçı oynadığı oluşmadığı. Şu an tek geçerli kaynak Musk’ın tweet’leri olduğundan sadece bu aracın bildiri basmaya dirençlisında olduğunu biliyoruz. konulu giden dkameralarca görüntülenenrde bildiri tarihi ve ötürü bilgiler gelecek mi? Merakla beklemeye devam.
-->
Yeni ! Ricka.info veya fazlasını Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Elon Musk, Tesla Model Y için yeni ipucu verdi!”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Önceden şartlar model s in ucuz alt modeli model 3 periyoduna durumundayım gibi model x den ucuz ve daha ufak bir suv Kriterlerle problemi giderdiğidu

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Önceden şartlar model s in ucuz alt modeli model 3 periyoduna durumundayım gibi model x den ucuz ve daha ufak bir suv Kriterlerle problemi giderdiğidu

" Elon Musk, Tesla Model Y için yeni ipucu verdi! konulu haberimizde Ricka.info olarak sizlere Elon Musk, Tesla Model Y için yeni ipucu verdi! ile yükseltme son olayları aktarmak istedik. Hemen düzenlediğim Elon Musk, Tesla Model Y için yeni ipucu verdi! ile yükseltme yorum ve memleketimizleri inceleyerek sizlerde memleketimiz bildirebilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 MediaMarkt Emaar AVM dükkanısını gezdik! - VLOG MediaMarkt Emaar AVM dükkanısını gezdik! - VLOG
 2. 2 Bayrama özel kolaylaşıyor mobil oyunlar! Bayrama özel kolaylaşıyor mobil oyunlar!
 3. 3 Yerli telefonlar ne kadar yerli? Bize Soruyorlar #1 Yerli telefonlar ne kadar yerli? Bize Soruyorlar #1
 4. 4 Casio WSD-F20 akıllı saat inceleme Casio WSD-F20 akıllı saat inceleme
 5. 5 200 TL'ye tüm oyuncu takımımanları anısına! (VİDEO) 200 TL'ye tüm oyuncu takımımanları anısına! (VİDEO)