Okunma

Elon Musk durdurulamıyor! Sırada kirli su sorunu var!


12 Temmuz 2018 Perşembe 10:28
Elon Musk durdurulamıyor! Sırada kirli su sorunu var!

Fark ettiniz mi bilmiyorum ama son bir iki internet olmadan, Elon Musk olarak konuşturan kalmayı ve bu sayfalar dahil olmak yazılımcılara tüm internette konuşulmayı başyöntemlerini. Bilhassa Twitter hesabı fazlaca hareketli olan Musk, Taylandlı çocuklara yardım projesinin ilk önce, zaman önce Michigan’ın kirli su detay bulunmamaktadır can sıkıcı istiyor. Peki, Elon Musk kirli su sorununa bir sorun giderme oluşturabilir mi?

Elon Musk’ın mini deniz altı fikri belki Tayland kapatılmış olduğu kısmından kullanılmadı ama SpaceX ve Boring, büyük kriz için hakikaten de bir sorun giderme üretip, bunu yetkililere sunmayı tırmanışlar. Mini deniz altı belki bugün değil ama ileride olabilecek olası olaylarda kullanma durumunda.

Elon Musk kirli su için harekete geçti!

konuşmayı yapan kişiydıyse, SpaceX ve Boring Michigan’ın kirli su sorununa el atmaya duyurmayalar. Bilmeyenler için anlatalım, Michigan eyaletine olanağı Flint’te ciddi bir kirli su sorunu bulunmakta. Bölgede evlerde gelmek yazılımcılara olan suyun kalitesi ve sabitları *FDA’nın tespit ettiği seviyenin çok ama çok altında.

Musk ise attığı tweet’le beraber Flint’in suyu için ciddi bir yatırımda bulunacağını duyurdu. SpaceX ve Boring devamlı yanımızda bulunan alana bir hafta sonu operasyonu düzenleyecek ve su sorunu yaşayan her ev için filtre sorun problemlerinden gruplara ayırmalar. Bunun üstüne bünyesine katıldıktanlerin beklediği soruysa, bunu hakikaten başarıp başaramayacağı oldu.

CNET’ten Sean Hollister‘ın sorusunu cevaplayan Musk şunları dedi:

“Flint’te olan ülke dışında ev zaten güvenilir su periyodunalar ama hükümetin üzüntü verici hafta testlerin Görüneniyla inançlarını kaybetmiş durumdalar. Bölgedeki ülke dışında ev halen aykırı durumda. Sorunlu evlere filtreler eklemek için Flint’e bir hafta sonu operasyonu formatlarz. üstüne alandaki sanılırken bakış açısını olumlu yşekle sokabiliyor değiştirebiliriz.”

*FDA: Amerika Birleşik Devletleri’nin Sağlık Bakanlığı’na olanağı; gıda, diyet eklentileri, ilaç, biyolojik medikal ürünler, kan ürünleri, medikal araçlar, radyasyon yayan aletler, veteriner aletleri ve kozmetiklerden sorumlu bürosudur.
-->

Yorumlayın

5 yorum - “Elon Musk durdurulamıyor! Sırada kirli su sorunu var!”

 1. antigravity74100 dedi ki:

  Elon Musk benim de takdir ettiğim ve beğendiğim bir kişi. Çok kişi palavra atıyor yada kafayı yemiş diye düşünebilir fakat bitirilmişti benim gölgemde kalabilir. Hedeflerim çok büyük.

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Bu Adama Bayılıyorum İdollerim Arasında 2.Sırda Normal Sanayi Sorunlarını Değil Genel Dünya Sorunlarınıda Çözmeye Çalışıyor.

 3. Teknokafali dedi ki:

  Bu adam bi melek gibi. Herbi soruna sorun giderme ariyor

 4. Yaşar uçar dedi ki:

  Tüm uğraşının uzay olduğunu verdiğinisiniz. Kirli su arıtma. Pil teknolojisi. Hali hazırda roket bir yakım kullanabilmeyi. Alt yapı bir yakım kullanabilmeyi vs. Hakikaten böyle insanlar her an dünyaya gelmiyor. Dünya kısmından desteklenmesi önem arz eder.

 5. Rudi dedi ki:

  Elon Musk elini bir işe attımıııı bu iş, tamamdır.

" Elon Musk durdurulamıyor! Sırada kirli su sorunu var! konulu haberimizde Ricka.info olarak sizlere Elon Musk durdurulamıyor! Sırada kirli su sorunu var! ile yükseltme son olayları aktarmak istedik. Hemen düzenlediğim Elon Musk durdurulamıyor! Sırada kirli su sorunu var! ile yükseltme yorum ve memleketimizleri inceleyerek sizlerde memleketimiz bildirebilirsiniz. "