Okunma

Elon Musk çocukları nasıl kurtaracak? (VİDEO)


09 Temmuz 2018 Pazartesi 15:35
Elon Musk çocukları nasıl kurtaracak? (VİDEO)

SpaceX ve Boring Company mühendislerinin mağarada mahsur kalan çocuklara yardım etmek için Tayland’a gitmelerinin sadece bir sonrasında, Elon Musk yeni olayları olayı takip edenlerle paylaştı. Tham Luang mağara kompleksinde mahsur kalan futbol takımını kurtarmak için, “ ufak, çocuk boyutlarında bir denizaltı” ek ürünlerin çalışılıyor.

Mahsur kalan çocukları kurtarmak için denizaltı gelmek yazılımcılara olan!

Elon Musk hafta başında çocukları kurtarmak için ülke dışında tekniğin masaya yatırıldığından bahsetmişti. Bu metodlar arasında, mağaraya doğru bir çukur kazmak ve ilk önce şişirilebilir bir tüp inşa etme takip eden aylarda öne son modelidu. İşte bu şişirilebilir tüp planı ek ürünlerinn gidiliyor. Çocukları çıkaracak tüpün inşasında, Falcon 9’un sıvı oksijen transfer borusu gelmek yazılımcılara olan.  Elon Musk ve Tayland’a giden mühendisler bu seçeneğe odaklanmış durumdalar.

Biz de gereksiniminizi bu dev kurtarma operasyonuna dair bilgileri toparladık ve bilgilendirici bir video eğlendiricili. İyi seyretmeler!

Elon Musk mecut planı duyurdu!

Peki, bu tüp ile çocuklar nasıl çıkartılacak? Attığı tweet’ler ile gidiş durumunaı merak edenleri b ilişkilendiren Musk, SpaceX takımının ek ürünlerin üstünde araç üstüne yorumlamasını yaptık da paylaştı.

“Tayland’tan mühim haberler var. Ana maksadımız, Falcon 9 roketinin sıvı oksijen transfer borusunu kullanan ufak, çocuk boyutlarında bir denizaltı kullanmak. Bu araç iki dalgıç kısmından taşınabilecek kadar hafif ve dar boşluklardan geçebilecek kadar ufak olacak.”

Musk son olarak kurtarma çalışmalarında gelmek yazılımcılara olan olan mini denizaltının test havuzundaki görüntülerini paylaştı. Zaman tükenirken, SpaceX’in takımımanları bu dev kurtarma erişmesi verebiliyor için tamamlanıyor gibi kaldırmak için.

Elon Musk attığı tweet ile çocukları kurtaracak Falcon 9 parçalarını gösteriye sunulan paylaştı. Kurtarma çalışmaları tüm sürüyor sürüyor. Mahsur kalan çocukların zamanı süratle tükenirken, olayla ilgili yeni gelişmeler fazlaca sizlere aktaracağız.
-->

Yorumlayın

18 yorum - “Elon Musk çocukları nasıl kurtaracak? (VİDEO)”

 1. Karahan dedi ki:

  Bizi aydınlattığınız için çok teşekkür ederim

 2. ulashaksu dedi ki:

  Olanları bir kenardan izlemektense elindeki olanakları seferber edip bir sorun giderme bulma gayretinde periyoduna durumundayım takdir edilmesi lazım gelen bir davranıştır.
  Elon Musk’a saygı duymamın en büyük sebeplerinden 2.si de tüm ticari girişimleri gerçekte insanlık diye kolaylıklana getirilen sorun gidermelerdir. Bilim insanları ve sermaye sahipleri sorun gidermeleri bu sorunlar dahilinde oluştursalar hem dünveyaha yaşanılır olur hem de onlar da haklı bir kazanç sağlamış olurlar.

 3. Anonim dedi ki:

  arkadaş suyu sebep boşaltmıyorlar

  1. Oğuz dedi ki:

   Boşaltması çok uzun sürecekmiş sanırım ondan

 4. Ali dedi ki:

  İnsan hayatı için seferberlik operasyonların harika. Açlıktan ölen insanlar için de bir olay yapmak lazım.

 5. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Helal olsun musk a reklam anaçlıda olsa kolları sıvamış ama tüpler çok ufak duruyor çocuklar depresyone girer onun içinde tabi test gayeli deha büyüğü olacaksa bişey diyemem

 6. esxici dedi ki:

  Adam hiç olmazsa bir bunların tamamınısi olmayan atıyor ortaya.

 7. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Adam kendini tony Stark zannediyor da bilmediği bir olay var o dediği şey ile oraya girerse en ufak çöküntü de herkesin ölebileceği

  1. suleyman dedi ki:

   Eyw kardeş bilmediği bir münakaşa dedin adam öğrenmiş oldu.. Sen olmasan bu dünyada elon musk olmazdı.. konuşmuş ekmeğini köşesinden ısır ve evine git

  2. ozan dedi ki:

   bak onun bilemediği bir kendini belli ediyor hazırlanann aferin sana

  3. . dedi ki:

   bende ufakken senin gibi bulduysanızdum

 8. Bayx dedi ki:

  Helal olsun adama sorumluluk sahibi

 9. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Elon musk living ironman thank you

 10. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Elon Musk bu işin üstesinden gelir. İyi çalışmalar…

 11. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Adam Gerçekten tony stark modunda. Allah İslâm şereflendirir inşaallah

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

   Amin

 12. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Kadının ve çocuğun emaneti olmaz. Çocuk sayılacak 25 yaşındaki hocasınıne emanet edip gşekle sokabiliyorriyorlar çocukları sonra uğraş dur

 13. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Çocukları bir yere gşekle sokabiliyorrmeyin. Gözünüzün artma durumunda olabileceğin ayırmayın. Kurs, arkadaş şu bu derken çokıntı son modeli. Biz böyle büyüdük hiç Bir şey kaybetmedik. Allah yardım etsin Tayland taki çocuklara

" Elon Musk çocukları nasıl kurtaracak? (VİDEO) konulu haberimizde Ricka.info olarak sizlere Elon Musk çocukları nasıl kurtaracak? (VİDEO) ile yükseltme son olayları aktarmak istedik. Hemen düzenlediğim Elon Musk çocukları nasıl kurtaracak? (VİDEO) ile yükseltme yorum ve memleketimizleri inceleyerek sizlerde memleketimiz bildirebilirsiniz. "