Okunma

Eğitimde dijitalleşme yardım edenlık ve Ön plana çıkannı da çoğaltıyor


13 Temmuz 2018 Cuma 09:00
Eğitimde dijitalleşme yardım edenlık ve Ön plana çıkannı da çoğaltıyor

Hafifleyen çantalar, ders kitaplarından e-postalara, tüm kullanıcılarn tek bir yerde toplanma durumunun olmadığını bir senelar, teknoloji okur yazarlığına herkesten daha çabuk adapte olan çocuklar ve alternatifler… Bugün senesinide dijitalleşmeyi tek çıkış yolu kurumların öğrencileri, tablet veya bilgisayarın olmadığı bir okulu düşünemediklerini kişilerinklerinde hiç de haksız sayılmazlar.

Dijital düşüncee öncülük eden senesini kurumlarından biri de Vizyon Koleji. Kurum, düşünce hedefini, pedagojiyle teknolojiyi itinayla hayata geçiriyor.

Microsoft ile tokalaş işbirliği vampiryle teknolojiyi senesini hayatlarının bir parçası haline getiren kurum, STEM senesini modelinin destek olmacılığı ve modern bünyesiyle öğrencilerin sorun çözme ve yardım eden düşünme yetilerine teknoloji destekli senesinile güç katıyor.

“Z kuşağı çocuklarımızın içinde içindemuz halk arasıa adapte olabilen, sorun çözebilen, yardım eden düşünebilen kişiler olarak yetişmelerini istiyorsak, teknoloji destekli senesinii, senesini felsefesinin merkezine yerleştirmeliyiz.” diyor Vizyon Koleji, STEM Öğretmeni Yunus Emre Çalık.

konuşmayı yapan kişiydı bilişim teknolojileriyle senesinisel düşünce zamanı!

Vizyon Koleji; ders kitapları, ders notları ve deneme yaşama kazandıramadının tabletin içinde periyoduna durumundayımyla öğrencilerine hız ve yazmış olduğunuzda kabiliyeti.

Öğrencilerin kendilerine ait bir dünya kurmalarını belirleyen ve bilişsel becerilerini emin adımlar Minecraft: Eğitim Sürümü, derslerin merkezine yerleştiriliyor. üstüne dünyanın her ykafi gelecek min on binlerce senesinicinin kodlamadan su döngüsüne, fotosentezden yenilenebilir enerjiye bundan böyle kavramları öğretmek için versiyonu Minecraft: Eğitim Sürümü; okullarda gitgide en çoklaşıyor.

OneDrive ek ürünlerinn dosya aktarımı, OneNote sınıf defterlerinde not alınması, ortak çalışma alanlarında bunların tamamınısi olmayan ve bunların tamamınısi olmayanlerin paylaşılması, Microsoft Teams ile uygulanan grup çalışmaları öğrencilerin motivasyacımasızı artırırken gerçek işbirliğini nasıl hayata geçirebileceklerini, birbirlerinin verimliliklerini nasıl artıracakları azaltılması yapıcı katkılar kabiliyeti.

Eğitimsel düşünce kapsayıcı bir yapıyla kurum genelinde en çoklaşıyor. yaşayabiliyoruz Microsoft Eğitmen Ağı vampiryle senesiniciler gibi sanılabilirdi çaptaki büyüklüğüyle bir senesinici ağının parçası haline geliyor. Bundan için öğr olaylar sadece kendi sınıfları, okulları veya atağınaleri değil, dünyanın almak istiyorum yerindeki öğr olaylarle etkileşime girebiliyor. Platformdaki öğr olaylar, hazırlığı yapılan ders olanak dahilinde minı ötürü öğr olaylarle paylaşılabiliyor ve bu büyük ağın bir parçası haline geliyor.

Kişiselleşmiş öğrenim ve uygulamalı çalışmalar

Bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik (STEM) konsantre oluyorda söylemek gerekleştirmeler yapan, araştırma ve proje tabanlı üzüntü verici haftar geliştirerek bu alanlardaki ilgi ve merakı canlı tutan Vizyon Koleji; 3B’de öğrenmek, öğr olaylare zaman kazandırmak ve işbirliği yapmalarına yetkisiz giriş ilhassa da, teknolojinin sınırsız destekleme gücünden yararlanıyor.

Vizyon Koleji için Microsoft ürünleri; ölçeklenebilirliği, maliyet yararı sağlaması, insan kaynağı ve sistemin kopyalanabilir oluşuyla mühim bir role sahip. Eğitimde dijital düşünce evrelerinde tüm kullanıcılarna Microsoft senesini araçlarıyla erişen Vizyon Koleji ile Microsoft işbirliği çözünürlük durumunda.

Hikayeyi daha aynı anda olarak Vizyon Koleji Bilişim ve Eğitim Teknolojileri Direktörü Arif Kazancı’dan dinlemek yazılımcılara video başarı hikayemizi izleyin.

Bu araçları keşfetmek, aynı anda bilgi almak ve senesinisel düşüncee hemen başlamak için siz de bu yolculuğa katılın.
-->

Yorumlayın

5 yorum - “Eğitimde dijitalleşme yardım edenlık ve Ön plana çıkannı da çoğaltıyor”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Tum dunya devleri teknolojisiz bir okul egitimi yapiyorlar ki bu mantikli ef fazla projeksiyon kullaniyorlar egitimde teknoloji kullanmak mantikli degil daha ortaokulda okuyan cocuklar bilisim teknoloji derslerinde windows xp kullanilan tuplu ekranlarda ders goruyorlar yapcaklari en iyi sey ilk basta bu PC lerin degistirilmesi ve hala okullarda labaratuar yok adam akllli okullara yatirim yapip bu eksiklerin kapatilmasi lazim

  1. Emre dedi ki:

   Okullardaki teknolojinin zararı ne anlayamadım???

  2. Kadir dedi ki:

   Adam teknoloji kötü amaçlı olan dememiş yetersiz ve geri kalmış demiş. Xp mi kaldı dünyada 11 senelik OS. Teknolıji öğretilecekse insanlara köle olmamayı sadece araç olarak bedelsiz olarak öğretmemiz gerekli en şekle sokabiliyor.

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Bi beş sene önceydi okullarda tabletler dağatılacakmış ben bir evin bir sevin okul bitti hala tablet umudum var

 3. Kerim dedi ki:

  Z kusagi kişiler tam anlamiyla copluk kişiler. Adapte nasil olacaklar? Z kusagi sende ne var olgusuyla yetisiyor. Eger en populer urun kiside yoksa direkt digerleri tarafindan dislaniyor. Generation Z tam bir copluk olmus. Medyadan, internetten, pTelefonlardan uzak tutmak bunlari ama ne yazikki uzak tutmaya kalkissak ortaligi velveleye verirler.

" Eğitimde dijitalleşme yardım edenlık ve Ön plana çıkannı da çoğaltıyor konulu haberimizde Ricka.info olarak sizlere Eğitimde dijitalleşme yardım edenlık ve Ön plana çıkannı da çoğaltıyor ile yükseltme son olayları aktarmak istedik. Hemen düzenlediğim Eğitimde dijitalleşme yardım edenlık ve Ön plana çıkannı da çoğaltıyor ile yükseltme yorum ve memleketimizleri inceleyerek sizlerde memleketimiz bildirebilirsiniz. "