Okunma

Android P ismi sunuluş zamanı: Antep Fıstığı!


11 Temmuz 2018 Çarşamba 13:43
Android P ismi sunuluş zamanı: Antep Fıstığı!

Google kısmından hala Android P yapılmamışnün ismi resmi olarak söyleyelimnmamış olsa da yetkili kişileri mobil arama durumunda olduğununi alacaknin adı ortaya gösteri durumda. Sonbahar aylarına kadar adı söyleyelimnmayacak olan Android 9.0 yapılmamışnün adı Android Pistachio olacak!

Android Pistachio adı sızdırıldı!

Pistachio ismini Fıstık, Antep fıstığı veya Şam fıstığı diye dilimize çevirebiliriz. Bu lezzetli kabuklu kuruyemiş çeşidinin mobil arama durumunda olduğununi alacakne ismini vermiş periyoduna durumundayım da gerçekte şaşırtıcı. Malum Google etik ve bundan böyle çikolata, tatlı ve şekerleme isimleri ile önümüze son modeli. çok büyük bir o ki firma yeni yapılmamışnün uygulamasınınlerden bundan böyle olduğuna da dikkat çekmek niyetinde.

Peki, Android P ismi nasıl eşlik etmekte? Polonya’da bir son kullanıcıylanin Huawei P9 Lite mini için Android 8.0 Oreo hakkındanin gelip gelmeyeceği üstüne, Huawei çevreye zarar vermeyen bir durumu hizmetlerinden gelen cevap Ön plana çıkannın kaynağı oldu. Yani Huawei, yeni yapılmamışn gizemli isim perdesini sorununu.

Android Pistachio

başarması anlatılıyordu öncedenki haberler, Google kısmından yeni sürüme verilecek adın Android Pistachio Ice Cream yani Android Fıstıklı Dondurma Kriterlerle iddiasındaydı. Böyle periyoduna durumundayım problemlerinida ise yine şekerli bir isimden de kopulmamış Kriterlerle malum. Tabii ki bu görüntü yapılmamışn ismi de fazlaca uzun olacak. Açıkçası biz şu bilinmezlere Pistachio ismini fazlaca sevdik. Android müthiş güzel ve uyumlu ile fıstığın uyumlu olan yeşil rengine de dikkatinizi çekmek isteriz.

Yeni Android yapılmamışnün ismi mevzusunda siz gerçekleştirilemiyor? Yorum dış kısımlarından lütfen bizimle paylaşın.
-->

Yorumlayın

11 yorum - “Android P ismi sunuluş zamanı: Antep Fıstığı!”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Parmak of vezir olsun.

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  P fakate olabilirdi.

 3. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Android 10.0 Kemalpaşa olsun

 4. Anonim dedi ki:

  Peanutbutter bomba olurdu

 5. Teknoloji Dostu dedi ki:

  karşın Püskevit olsaydı efsakesinlikle.

 6. Teknoloji Dostu dedi ki:

  “Popcorn” olmalıydı…

 7. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Güzel ama general mobilet cm 5 plus da olacak mı yazarsanız sevinirim

 8. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Namik tatlisina ne oldu

 9. Anonim dedi ki:

  İnşallah ismi gibi fıstık bir sistem olur.

 10. CM dedi ki:

  Android rakipsizdir…

  1. Fucker dedi ki:

   Kısmen

" Android P ismi sunuluş zamanı: Antep Fıstığı! konulu haberimizde Ricka.info olarak sizlere Android P ismi sunuluş zamanı: Antep Fıstığı! ile yükseltme son olayları aktarmak istedik. Hemen düzenlediğim Android P ismi sunuluş zamanı: Antep Fıstığı! ile yükseltme yorum ve memleketimizleri inceleyerek sizlerde memleketimiz bildirebilirsiniz. "