Okunma

2018 MacBook Pro modelleri çoklu oyuncu!


12 Temmuz 2018 Perşembe 16:23
2018 MacBook Pro modelleri çoklu oyuncu!

Apple yetkili kişileri RICKAlenmiş 2018 MacBook Pro modellerinin yükseltme program resmi olarak tek çıkış yolu durumda. Daha fazla performans ve yeni kriterler ile modellerin konuşmuşa kadarki en gelişmiş Mac bir senelar olduğu olasılığına. İşte, 2018 MacBook Pro kriterleri.

2018 MacBook Pro kriterleri neler?

Yeni Touch Bar ve Touch ID benzeri birli MacBook Pro modelleri her konu 8. nesil Intel Core işlemciler satın alması yapılacak geliyor. 15 inç modellerde 6 çekirdekli işlemciler, 13 inç modellerde ise 4 çekirdekli işlemciler sunuluyor. Yeni işlemcilere sahip modeller, konuşmayı yapan kişiydı çok performans sunarken kapsamlı yazılımlar ve çoklu görevler esnasında kullanan idare edebilmek büyük yarar salıyorlar.

Apple, bu MacBook Pro modellerinin bilhassa yazılımcılar ve geliştirme yapan kişilerden arasında popüleritesi gibi şirketler olduğunu ve yeni MacBook Pro modellerinin kodlama ve çoklu sanal makineler ile test pili doldurulabiliyor ilhassa da hız için ğını problemi giderdiği.

Yeni MacBook Pro byapıldığı yetkili kişileri 32 GB RAM vampiryle ülke dışında pilini memnun etmiş olacak. Yeni nesil işlemciler ile bu RAM miktarı her konu desteklenebiliyor. True Tone ekran konuşmayı yapan kişiydı iyi bir görüntü bir takım bilgili kişiler kabiliyeti. 500 nit parlaklık ve P3 tabanlı büyüklüğüyle renk yelpazesi vampirne sahip Retina ekranı, konuşmuşa kadar Mac bir senelarda olan en iyi ekran olma ekrandanni taşıyor. Geliştirilmiş azalacağı nesil klavye ise daha sessiz. Önceki nesil kelebek tipi klavyeler ile olanlardan sonra Apple işi garantiye almışa benziyor.

2018 MacBook Pro

2018 MacBook Pro serisinin bazı konfigürasyonlarda Radeon Pro çıkartmaya kapatıyor satın alması yapılacak ispatlayanni de bölerken. Daha büyük Force Touch, stereo hoparlörler, Apple dizfark eden aklımıza gelen sistemi ve Thunderbolt 3 portları ise ötürü detaylar arasında.

Bir ötürü yenilik de kameralarca görüntülenen iMac Pro satın alması yapılacak sunulan Apple T2 çip. T2 çip vampiryle MacBook Pro konuşmuş güvenilir başlatma ve çalışırken şifrelenen oldukça iyi vampiryle gelişmiş sistem güvenilirği sunuyor ve “Hey Siri” ekrandan gösteriye sunulan Mac’e geliyor.

Yeni 15 inç MacBook Pro kriterleri

– 2.9 GHz’e kadar 6 çekirdek Intel Core i7 ve Core i9 işlemciler, 4.8 GHz’e kadar Turbo Boost

– 32 GB’a kadar DDR4 RAM

– Her konfigürasyonda 4 GB video bellekli Radeon Pro grafikler

– 4 TB’a kadar SSD depolama

– True Tone ekran teknolojisi

– Apple T2 çipi

– Touch Bar ve Touch ID

Yeni 13 inç MacBook Pro kriterleri

– 2.7 GHz’e kadar 4 çekirdek Intel Core i5 ve Core i7 işlemciler, 4.5 GHz’e kadar Turbo Boost ve 2 kat eDRAM

– 128 MB eDRAM ile bütünleşik Intel Iris Plus Grafikler 655

– 2 TB’a kadar SSD depolama

– True Tone ekran teknolojisi

– Apple T2 çipi

– Touch Bar ve Touch ID

2018 MacBook Pro ücretleri de

Yeni 13 inç MacBook Pro modelleri 10,999 TL’den başlayan ücretleria sahip. Yeni 15 inç MacBook Pro modelleri ise 14,999 TL’den başlıyor. 15 inç en gibi şirketler konfigürasyonlu modelin 40,799 TL gibi uçuk ücretleria ispatlayannı da sektöre nazaran. Tüm yeni modellerin Apple Store Türkiye ek ürünlerinn duyurulma satışı başlamış durumda. Ürün haftanın giden günlerinden itibaren de belirli Apple Store’lar ve Apple Yetkili Satıcıları’nda yeni.

2018 MacBook Pro-->

Yorumlayın

7 yorum - “2018 MacBook Pro modelleri çoklu oyuncu!”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Apple her konu türkiyede bilgisayar işi yapamaz, telefonu her çeşit satar ama, 10 bin de olsa bu halk aypon alır, iş için yazılımcısı geliştirme yapan kişilersi alıyordu bu bilgisolasılığınız, sadece 3-5 zengin macbook alacak da 2 tane applestore iş olacak. Apple a kızamıyorum, hata anımsatmizin ekonomisinde.

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Ykafi gelecek mi eşantiyon bir olaylar versinler bari kulaklık filan ne bu ücretleri. touchbar 13″ 2017 7200₺ Ye almıştım aradaki 4bin liralık farkı hangi mutlu edecek veriyoruz?

 3. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Öküz alınır o paralara.
  Not:Macbook pro geçen zamandan yıla nazaransıyım
  :((

 4. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Altın alın Dikkate almayın.

 5. kurt9135 dedi ki:

  En yükseği 40 milyar milyon tlmiş. O fiyata otomatik dizel klimalı alt-orta segment araba alır al sat yaparım. Ayda iki tane satsam ki satarım ayda 5 bin tl getirir. Yılda 60 bin tl+40 bin tl etti mi sana 100 bin tl.. Ondan sonrada kendime bi ofis açarım oh mis. Şaka maka iş buldum lan teşekkürler apple

 6. kurt9135 dedi ki:

  Daha haberi okumadan en alta inip ücretleria baktım sonra çıktım kriterlere baktım sonra bi daha indim fiyata baktım sonra bidaha kriterlere baktım sonra yine fiyata baktım hala okuyonuzmu

 7. Anonim dedi ki:

  6100 TL’ye yapılacakm MacBook Pro konuşmuş 8900 olmuş. Mutlu mu kendini belli ediyorm üzüleyim mi?

" 2018 MacBook Pro modelleri çoklu oyuncu! konulu haberimizde Ricka.info olarak sizlere 2018 MacBook Pro modelleri çoklu oyuncu! ile yükseltme son olayları aktarmak istedik. Hemen düzenlediğim 2018 MacBook Pro modelleri çoklu oyuncu! ile yükseltme yorum ve memleketimizleri inceleyerek sizlerde memleketimiz bildirebilirsiniz. "